Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Tényleg kedveli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Tényleg kedvelitek a félénk, visszahúzódó lányokat/nőket?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért? Mert nekem az a tapasztalatom, hogy inkàbb lenézitek őket?
2013. nov. 13. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért mert kedvelem!Nehogy már meg kelljen magyaráznom ki és miért tetszik.Tetszik és kész.Ha nem tudod vagy nem fogod fel akkor beszélj a jóistennel,hogy miért így teremtett!
2013. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem kedvelem őket:D Én tudom mit akarok, tudja a nő is. Attól nő, és nem kislány.
2013. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha a félénk,visszahúzódó,azt jelenti,hogy nem mer megszólalni a közelemben,akkor nem.
2013. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nincs velük semmi bajom, de nekem a nagyszájú, harsány lányok tetszenek, akik határozottan megmondják, mi a szitu.
2013. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, de csak akkor ha szépek, szexik, vonzók stb.
2013. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Én utálom a visszahúzódó lányokat. Mire jók? Semmire. A belevaló csajok az igaziak, nem az üregébe csendesen meghúzódó nyulak.
2013. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A FÉRFIAK tényleg kedvelik az ilyen nőket. Ezekre a kanos kis mitugrászokra ne hallgass!
2013. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ők jobban is tetszenek, mert sokkal hűségesebbek. 20/F
2013. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedvelem, de azért tényleg merjen megszólalni, mert egy randin nem magammal akarok beszélgetni.
2013. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A rendes fiúk sose nézik le a félénk lányokat :)

22/F

2013. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!