Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a fogszabályzós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek a fogszabályzós lányokat?

Figyelt kérdés
Nem büdös a szájuk vagy nem rossz velük csókolózni?VAlaki tapasztalat?
2013. nov. 7. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Utálom őket.

Csak a külső számít.

2013. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Princes of the moon ma szar napod van, úgy vélem! :D LOL.

Imádom őket kérdező! Nagyon is! :)

2013. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen szeretünk téged kedves kérdező
2013. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem rossz velük csókolózni és nem büdös a szájuk?
2013. nov. 7. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Princes of the moon minden napja szar.
2013. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is mindegyiket, de nagy részét szeretem. Már csak azért is, mert ad magára és tudja, hogy később ez neki jó lesz a szenvedés árán is. Csókolóztam fogszabályzós lánnyal, kicsit fura volt... olyan fém ízű vagy nem tudom :D De meg lehet szokni, kit érdekel nem az a lényeg, hanem hogy szerettem... aztán ő később máshogy gondolta :P Na mindegy. A kérdésre válaszolva: Igen :) És nem, nem büdös ha használja a fogkefét is.
2013. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem, egy orvosilag használt fém a szájban, a szájszagra nincsen kihatással... mivel, a lánynak van fogszabályzója, minden bizonnyal igényes, tehát mos fogat, és igyekszik, hogy ne legyen emiatt gondja... szeretni éppenannyira szeretem, mint az összes lányt. csókolózni nem csókolóztam fogszabályzós lánnyal, szerintem amúgy se az iteni válaszolók tapasztalataitól kellene függnie a dolognak. ha tetszik, elfogadod, hogy van neki egy szépítő eszköz a testén, később meg úgyis lekerül :))
2013. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is csókolóztam fogszabályzós lánnyal, de először fel sem tűnt a fogszabályzója:Ddd
2013. nov. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!