Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha az exed bejelölne ismerősnek Facebookon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 19:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Még most is ismerősöm, de le se szarom, úgyhogy nem érdekel kit mikor hogyan jelöl vagy töröl
2013. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit? Visszajelölném.

Elvégre ismerem. Erről szól a face, nem? Ha bejelölnek ismerősnek, akkor azt azért teszik, mert ismernek.

Nyilván ha haragszol rá és azért nem akarod visszajelölni, akkor nem jelölöd vissza. De azt gondolom, hogy a múlt az a múlt. Elmúlt, kész.

2013. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Letiltottam, úgyhogy nem tud. Ha meg mégis, akkor jelenteném dupla fiókért birtoklásáért. :3
2013. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Kikerekedett pupillakkal bamulnek a monitorra, a hatterben voros fennyel jelezne a veszjelzes, amit szirenazo hang kiserne, a fejem egyre fokozodo sebesseggel kezdene forogni a nyakamon, a fulembol fust omlene, majd hangos pukkanas kisereteben repulne le a fejem a nyakamrol es a helyere egy feher zaszlo emelkedne fel, melyen ez olvashato:


"Rohdaj meg, Zuckerberg! Hat mar felejteni sem lehet az ostoba talalmanyod miatt?!"

2013. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért kötelező érvényű itt mindenkinek, hogy az ex kizárólag halálos ellenség lehet?
2013. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha haraggal váltunk el és már lenne valakim,akkor visszaigazolnám.Hagy egye a fene.
2013. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"mellékelném az új barátommal készült csókos képemet, hadd lássa hogy már rég túlvagyok rajta"


Ezzel pont azt jelzed, hogy nem tetted magad túl rajta. :D

2013. nov. 7. 20:36
 18/19 anonim ***** válasza:
Én visszajelöltem, aztán élem tovább az életem mint előtte. Ha akar valamit, írt volna, ha meg nem akkor csak ismerősöket gyűjt. Megnéztem az adatlapját, azóta nem foglalkoztam vele.
2013. nov. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nem, tévedsz kedves kérdező... az exem nagyon jól ismert és nagyon jól tudta mennyit bőgtem szingliként utána.

azt is tudta hogy senkivel nem tudok szerelem nélkül együtt lenni.

így kb. egy pofáncsapás lenne neki, hogy van valakim.

nem foglalkozok már hónapok óta vele, de azért is elküldeném a közös képet... tudod, csak azért, nehogy félreérthető legyen bármi.

ugyanis énis jól ismerem az exem és tudom, hogy a szex miatt keresne - amire így nem számíthat és el is kotródna.

tehát ennyit a gyors és buta ítélkezésekről hogy " ezzel azt bizonyítod, hogy nem vagy túl rajta".

qvára nem ismersz, egyikünket sem :*

2013. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!