Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül a gólyabálba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül a gólyabálba?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz az egyetemi gólyabál és a barátnőim vagy nem jönnek, vagy pasival. Én meg sajnos megvettem a jegyet, de egyedül fogok menni.

Úgy félek, hogy az egész este egy "depis vagyok és láthatatlan, engem senki sem akar" estébe fog torkollni :(


2013. nov. 6. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én elmennék, és minden féle hátsó gondolat nélkül. Megtáncoltatnálak csajszi, másnap nem bírnál felkelni az izomláztól :D
2013. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De nem tudok barátkozni és harmadikként meg meg fogok rajtuk meg a pasijukon lógni
2013. nov. 6. 20:15
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj előre, tuti nem mindenki párral lesz ott. a barátnőid (ha tényleg azok) akkor nem fognak hagyni egyedül punnyadni :) ráadásul ha normálisan nézel ki, és nem árasztod magadból, hogy utálsz mindent legfőképp ezt a hülye gólyabált, tuti odamegy majd hozzád balaki ismerkedni :) egy kis piától meg úgyis mindenki feloldódik..

(egyébként ez melyik egyetem, azon belül kar gólyabálja lesz?)

2013. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát, remélem igazatok lesz :/ Nem vagyok sajnos túl barátkozó típus, bár idén nagyon sokat változtam.
2013. nov. 6. 20:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia én is megyek gólyabálba, nekem egy nagyon jó barátnőm jön a barátjával egy ideig velük leszek, persze nem sokáig nem akarok a nyakukon lógni és utána meg belevágok a buliba. Kit érdekel ha egyedül is de majd elpartyzok magamnak és amúgy se mindenki párban megy. :D
2013. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Kéne tartanom egy okos vagyok, szeretem magamat én4ever estét :)
2013. nov. 7. 22:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Legalább azt elárulhattad volna melyik egyetem gólyabáljára kellene elmennünk, hogy egyedül lézengő lányt keressünk.
2013. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!