Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smárolásnál érezzük a partnerü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolásnál érezzük a partnerünk szájízét? (kérlek komoly válaszokat adjatok)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy akkor most mit lehet érezni?

A nyálnak az ízét? Honnan tudhatom hogy nekem milyen a nyálízem, mert igen hát ez hülyeség mert te magadnak érzed hogy kellemes e vagy nem! Én állandóan mosok fogat, nincs rossz fogam de mégis félek hogy barátnőm ezért hagyna ott, nem szeretek közvetlen közelről beszélni bárkivel, mert félek hogy szájszagom van! Nektek volt már ilyenetek?

Köszönöm a válaszokat! És nem kamu!


2009. nov. 15. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rágózz előtte xD Bocs, de ez k*rva nagy poén xD
2009. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom mondogatja, hogy majd néha bekap egy jóféle csípős házi kolbászt buli előtt. Van akkor állat ,hogy megtegye. Érződik kezdve a hal, kolbász, hagyma és csípős dolgokon át a natúr száj ízig is. Mivel különféle a szátok íze , így egy új íz természetesen elüt az eddig megszokottól ami így érződik.
2009. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah.. Szerelmes pár ül a padon és csókolóznak. Megszólal a srác:

-Figyelj.. nem akarlak megbántani, de.. legközelebb vedd ki a rágót mielőtt smárolunk.

-Jaj, nem rágózom csak kicsit meg vagyok fázva.

2009. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Smarolasnal nem felek, de en sem szeretek kozelrol beszelni valakivel. :]
2009. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire tartasz a szájszagtól, akkor vegyél be egy mentolos rágót, mielőtt találkozol valakivel. Természetesen nagyon befolyásolja a szájszagot az, hogy mit eszel. Szóval a hagymát azért hanyagold, ha barátnőddel találkozol vagy a barátaiddal. Ha viszont tényleg kellemetlen a szag és nem csak te hiszed úgy, a sok fogmosás után is, akkor nem ártana kivizsgáltatni, hogy nem-e valamilyen betegség van a háttérben. Pl. nyitott gyomorszáj.
2009. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
21:39 fúúúj, de gusztustalan voltál XD
2009. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem vmennyire lehet érezni,de nemannyira mintha közvetlen közelről beszélnél vele...vegyél be egy rágót,vagy egy cukorkát,nemtom mentolosat ajánlom...de egyébként énsem szeretek közelről dumálni másokkal
2009. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De smárolásnál elvileg a párod nyálának az ízét érzed nemde? A nyálízed összefügg a szájszagoddal? Ha valakinek kellemes a szájszaga akkor a nyála íze is kellemes?
2009. nov. 15. 22:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én eddig nyálíznek sosem éreztem rossz ízt. Persze az kerülendő ha egyik fél ivott alkoholt a másik meg nem mert az ugy tényleg rossz :) de még a hagyma is elviselhető :)
2009. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol utáni marató hányás megtörténte után is érdekes még smárolni, de ez másik sztori... :D Igen a nyál íze és a szájszag szerintem összefüggésben vannak.
2009. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!