Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tanulhatnék erotikus táncot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tanulhatnék erotikus táncot?

Figyelt kérdés
Önbizalom növelőnek kéne elsősorban. Hogy nőnek érezzem magam.

2013. nov. 1. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmész egy night club-ba rúdtáncosnak.
2013. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De előbb meg kéne tanulni, érted?? Nagyokos. Full bénán hiába mennék el. Különben is, mondjatok egy helyet, ahol nem kell lefeküdni senkivel. Egyáltalán milyen egy ilyen hely??
2013. nov. 1. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
En is ilyesmire gondoltam h noiesebbnek erezzem magam + meglepjem egy kis produkcioval a parom ;) en is kivancsi lennek h hol lehet (melyik tanciskolanal) tanulni ilyesmit :)
2013. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

2013. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A latin táncokban nagyon nagy szerepe van a csípőmozgásnak és a különféle erotikus elemeknek mert kb. az egész a csábításról szól.

Ha azt tanulod akkor jól fogsz tudni imprózni is.


De egyébként egy amatőr,kicsit esetlen tánc sokkal izgatóbb és aranyosabb mint egy profi. :)

2013. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ertem en,de azert kene vhonnan alapokat szerezni,mert a csipomozgasom nevetseges :'D szoval kicsit kell h beletanuljak a dologba,erted ;) es en 17 vagyok,szoval olyan kene ami nem csak felnotteknek van :/
2013. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondom: latin táncok.


A hip-hopos ugrabugrától nem lesz nőies mozgásod

2013. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindig is ki akartam próbálni a latin táncokat.

De kösz, nem arra gondoltam.

2013. nov. 1. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hová valósi vagy,de itt van egy.


[link]

2013. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok.
2013. nov. 1. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!