Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dobjam a csajom?

Figyelt kérdés
Na szal a helyzet az hogy hétfő este együtt vagyok egy csajjal, nagyon jó az ágyban de tróger kultúrálatlan meg nem is vagyok érte oda én se, mert ugyebár az hagyján hogy a haverjaim se csípik. Mult éjjel is megdöngettem elég rendesen, aszondta nem is emlékszik mikor élvezte ennyire, viszont tényleg nem akartam tőle mást viszont nem vagyok olyan paraszt hogy lerendezzem annyival hogy "itt a vége fuss el véle". Szoval mondjatok már olyan szövegeket amit azoknak a csajoknak mondtok akit csak párszor megdöngetni akartok és otthagyni. Kössz a válaszaitokat előre is. 19/F

#Megfektettem #kidomnám.
2013. okt. 31. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
KÉrdezd meg tőle: egy búcsúszex?
2013. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyorsan magasról
2013. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
te dobni akarsz? :(
2013. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

na, szép volt, jó volt ennyi volt.

szia

2013. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs Mucika, nem te vagy az igazi.
2013. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De mitől tróger,kultúrálatlan?!Ezt elmagyarázhatnád,esetleg nem cigány?!
2013. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem cigány, csak hülye punk.
2013. okt. 31. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Küld hozzám :D
2013. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!