Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sülhet el rosszul, ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sülhet el rosszul, ha valakit SMS-ben köszöntök fel?

Figyelt kérdés

van egy bonyolult lány, akivel van valami közöttünk a levegőben, csak nem tudom konkrétan eldönteni hogy mi. Csak ha lássuk egymást, olyanok vagyunk mint két óvodás. Ő zavarba jön, amire én is zavarba jövök, de rajtam ez kevésbé látszik állítólag.


Szeretném azt, hogy tudja hogy gondolok rá, meg hogy fontos nekem, de nem azt, hogy pletyka legyen, vagy valamibe nagyon beleélje magát.


2013. okt. 30. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel köszöntheted sms-ben is de ha van rá lehetőséged és komolyan éreztek egymás iránt valamit akkor személyesen valami aprósággal.. :)
2013. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt gondolom hogy jelenleg ez túl tolakodó megoldás, nem biztos hogy nyitott most egy kapcsolatra.
2013. okt. 30. 17:42
 3/8 A kérdező kommentje:
mármint az élő felköszöntés
2013. okt. 30. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne küldj neki semmit.Hagyd békén.
2013. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj kedves utolsó, hogy ha ezt nem tudod megindokolni hogy miért, akkor el kell néznem a válaszod felett.
2013. okt. 30. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Még senki nem halt bele, ha felköszöntött valakit. Ebbe miért élné bele magát a lány? Miért nem jöttök össze akkor ha "van valami közöttünk a levegőben"? Ha tényleg nem tudod, hogy mit tegyél akkor szerintem, hagyd békén a lányt. Jobbat érdemel nálad.
2013. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem amit írsz, csak attól félek, hogy ez az sms ronthat a helyzeten, olyan téren, hogy még jobban zavarba jön mint eddig, és még úgyis siet.


Sose tudtam leszólítani, mert mihelyest volt lehetősége, sietett, mert nem szereti az ilyen zavarbajövős helyzeteket.

2013. okt. 31. 11:14
 8/8 A kérdező kommentje:
de mindegy, elküldöm neki, mivel ma van a szülinapja :)
2013. okt. 31. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!