Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, milyen okból nevetnek a lány beszélgető prtnereim?

Figyelt kérdés

Szóval, mikor beszélek egy lánnyal, akkor általában jó hangulat van, és sajna olyan "csipkelődős" a természetem(vagy nem tuodm hogy nevezik azt), és néha-néha viccből beszólok valamit a lányoknak(ekkor nevetni szoktak)

De néha azért kicsit durva dolgokat is...:S

Amúgy jófejnek tartanak.Nah most nem tudom. hogy azért nevetnek a "poénjaimon", mert viccesnek találják, vagymert kínjukban már nem tudnak mást csinálni?Persze ha látom hogy rosszul esett a csajnak akkor mondani szoktam, hogy csak vicceltem, meg ilyenek...PErsze tudok komoly is lenni.


Az is lene még a kérdésem, hogy lányok, ti mit gondoltok az ilyen természetű fiúkról?


17/F

Kort,és nemet is!

Egy kicsit hülyén lett megfogalmaza, de remélem értitek!


2009. nov. 13. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen balfékeket naná hogy kiröhögik.
2009. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

én nagyon nem szeretem ha beszólogatnak nekem, szinte gyűlölni tudnám az olyat aki sértőt egyben durvát mondd.

lehet h vki viccesnek találja amit mondassz, vagy csak azon röhög h mennyire szánalmas vagy.

egy a lényeg próbálj meg megváltozni, tudom nehéz.(nekem az a bajom h gyorsan be tudom vágni a sértődötted, de a szivem mélyén még sem vagyok megsértődve).

szoval legyél kedvesebb( azzal aki meg is érdemli :D )

am az a szöveg h "vicceltem" az sztem gáz, inkább azt mondd h "nem (reljesen) úgy gondoltam", és próbáld kimagyarázni magad

nah mindenesetre sok sikert ;) 14/L

2009. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Lényegében én 19/L vok és igen érzékeny lelkű. én nem szeretem ha csipkelődnek velem, mert úgy érzem az illető bántani akar és nem esik jól amiket mond, persze van olyan amin én is elnevetem magam, ha sikerül nem olyan tragikusan felfogni a viccelést. egy biztos, minden felindulásban és kiejtett szóban fele igazság van. ha pl hirtelen felindulásból mondasz valamit annak a fele igaz. pl mondod valakinek h folyton rá költöd a pénzed és milyen anyagias egy csaj. tehát ha azt mondod hogy nem teljesen úgy gondoltad azzal az helyzeteden az én szemembe nagyon lerombolnád az értékedet. inkább mond azt: bocsánat, ne haragudj, nem akartalak megbántani, kérlek nézd el ha néha a csipkelődést túzlásba viszem. hidd el ezzel a lánynak egyből a szívébe lopod magad, legalábbis én e mondat hallatán egyből elolvadnék. Tapasztald ki hogy melyik embernek mennyi a tűrőképessége, ilyen vagy nem tudsz teljesen megváltozni, csak kicsit figyelmesebb lenni. amúgy nem szánalmas, mert nővérem is ilyen és van amikor nagyon megbánt, de általában én is viccesnek tartom.
2009. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem fugg attol, h milyen a lany, meg hogy milyen hangulatban van. En pl alt birom, ha beszolnak (de persze nem durvakat), de cserebe nekem is eleg nagy szam van...:) Van aki birja, es reagal is ra, van aki nem, az meg megbantodik. Tapasztald ki.
2009. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, 18/l vagyok :)
2009. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én magam is csipkelődő természet vagyok (bár arra figyelni szoktam, hogy lehetőleg ne bántsam meg a másikat, de nem mindig sikerül :S), én nem bánom a "beszólogatást", ha tényleg humoros. Általában felveszem a kesztyűt, visszaszólok, és ha az eredetileg "beszóló" fél veszi a lapot, akkor ez meg is tudja már alapozni a "haverságot". :)


L/20

2009. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, na, csak a válasz maradt le: szóval, szerintem lehet, hogy azért nevetnek, mert viccesnek tartják.. x) Csak optimistán! ;D
2009. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hááát.... ezt sztem nem igazán lehet tudni,mert mindenki másként reagál rá!!!!!:D

Nekem pont az ilyan pasik jönnek be,nagyon bírom ha piszkálnak,de csakk akkor ha nem komoly,meg én is elég sokat szoktam piszkálódni:D

15/L

2009. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!