Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek lányok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek lányok olyan sráccal aki külsőre nem igazán jön be nektek, de belsőre viszont nagyon inteligens, udvarias, tehát belsőleg nagyon jó?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj haver :S
2013. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha semmi nem tetszik a külsejében, már-már taszít, akkor nem.
2013. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp adnék esélyt, feltéve ha jól érzem magam vele, és megvan a kölcsönös vonzalom :)
2013. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a kémia akkor semmiféleképp sem.
2013. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak ha tudok vonzódni is hozzá:)
2013. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam vele, azzal nincs gond. Ez a srác szeretné, ha összejönnénk. De én nem tudom mit tegyek és nem szeretném megbántani.
2013. okt. 21. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Egy cipőben járunk. Én már megbántottam, mert mondtam neki, hogy nem. De még mindig reménykedik, és írogat, én meg kedves vagyok vele, mert nem akarom megbántani. És így azt hiszi, lehet még esélye. És ez olyan rossz. |: Ha gondolod írj egy privit. Lehet hogy tudnánk tippeket adni a másiknak..:)
2013. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyire nem jön be külsőleg?
2013. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 perfect li(f)e ***** válasza:

Ha abszolút nem vonzódsz hozzá,akkor fölösleges erőltetni, csak mindketten rosszul fogjátok magatokat érezni.

Viszont ha valamennyire igen,akkor a belső tulajdonságok "megszépítik" és azon kapod magad,hogy ő számodra a leghelyesebb pasi...:) voltam már így!

2013. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!