Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok szexi pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok szexi pasikat nézegetni? :D

Figyelt kérdés
Tudnátok linket küldeni?
2009. nov. 12. 10:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

hidd el,ö arra is féltékeny,ha ránézek egy pasira.


De miért? Hogy adjam vissza?

2009. nov. 12. 11:22
 12/25 kolosszus22 ***** válasza:
10:53 vagyok->10:58-nak, küldök én, de remélem lány vagy és nem valami homár fickó! :D
2009. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
LOL nem vagyok homár, nő vagyok 100% a javából :P Küldjed csak :)
2009. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Úgy tudod visszaadni, hogy annyiszor elégíted ki a barátodat, hogy ne legyen ereje hokizni!!!

Ha elhanyagolod akkor örülj neki, hogy csak hokizik és nem szaladgál más puncik után!!!

2009. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ja,értem! Csak akkor neki többet kéne segiteni,mert mindent én csinálok,és estére rohadt fáradt vagyok! A másik: nem váltottuk ki a fog. gátlót,merthogy drága,meg szoptatok,ezért is jobb lenne az óvszer,de ö azt nem szereti és nem vesz! Akkor? Mi a f@szt csináljak vele?!
2009. nov. 12. 11:37
 16/25 anonim ***** válasza:
a kecómban hesszel egy esténként. :)
2009. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 kolosszus22 ***** válasza:

Sose értettem ezeket a szövegeket, hogy a gyógyszer drága!

Már nem azért, de az óvszer drágább! Egy jó minőségű durex pl. 5-700ft/3db! 3db meddig elég? Egy intenzív szexuális kapcsolatban elmegy 2 nap alatt, havi 10000ft megvan simán ami óvszerre megy!

2009. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Ne vagizz nem mindenki jó matekból és logikából!!!

Mi fárasztó lehet a szexben, hogy a nők úgy állítják be, mintha valami rém megterhelő feladat lenne, pedig a többségük még élvezi is. Ha nem akarsz sűrűbben szexelni, akkor legalább nézd el a párodnak, hogy veri a f@rkát!!!

Nincs benne semmi extra nem akarja, hogy rájöjjön a kangörcs! Szar dolog vágyni valami után amit nem kapsz meg csak alkalmanként, azt is úgy állítják be mintha valami hatalmas mártír áldozat lenne...

2009. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Még valami, ha a barátod megunja a f@szverést, fog keresni magának egy másik nőt és még a kapcsolatotok is rámehet.

Arról nem is beszélve, hogy magadra maradsz a gyerekkel.

Egy rendesen kielégített pasi szívesebben segít a házimunkában is, mert tudja, hogy a párja meghálálja...

2009. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%

1 orális szex = 1 mosogatás

1 dugás = 1 porszívózás

Kérhetsz tőle bármit, nem fog ellenállni!

Így rá lehet venni a házimunkára!

2009. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!