Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oldalak vannak ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalak vannak ahol olyan pasikkal lehet ismerkedni, akiknek a teltebb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden párkereső oldalon találhatsz olyan pasit akinek a teltebb csajok jönnek be
2009. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És tapasztalatom szerint hozzáteszem, hogy 99%-ban a teltebb csajoknak NEM azok a srácok kellenek, akik őket keresik.
2009. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Azt mondod "magas a mérce" a duci lányoknál?

Csak a 190 cm magas sportos pasi jön be nekik?

2009. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem több duci lánnyal, de egyiküknek se voltam elég jó. Igaz, semelyikük se mondta meg, hogy akkor milyen az ő ideáljuk. Mindenesetre az zavarta őket, ha azt mondtam, hogy úgy tetszenek nekem, ahogy vannak :/
2009. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hmmmmm

nő létemre nem értem a nőket :S

2009. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
fogyókúrán gondolkodtál már?
2009. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm viszonylag divattalan párnákat visel, ő még kövérnek is nevezi magát, és a vakvéletlen segített minket egymásra találni már lassan tíz évvel ezelőtt. Szerinted lenne most ez is, ha bármelyikünk szűkíteni kezdi a kört, mielőtt keresni kezdene?
2009. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15:46-nak:már ne is haragudj de ez meg milyen kérdés??

Egyáltalán nem biztos hogy ő tehet arről,amien,különben meg szerintem először azt kellene tisztázni,hogy milyen a normális kinézet.

Nem biztos hogy a 180 cm és 50kg

2009. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha társ kell akkor itt vagyok:P 17/F:P;)
2009. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!