Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az osztály előtt szerepelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az osztály előtt szerepelek, akkor a srác csendben marad és lefelé néz, miért?

Figyelt kérdés

Régen, 11-12 évesen én ezt akkor csináltam, mikor nagyon tetszett az egyik osztálytársam, és ezért nem néztem fel, ha kiment az osztály elé. A fiúknál is lehet ilyen?

Szóval az egyik osztálytársam ezt csinálja általában.

Van, mikor az elején még felnéz,aztán mikor ránézek akkor már csak lefelé néz.

Ja, én akkor eléggé visszahúzódó lány voltam és zárkózottabb. De ez a srác most sokat beszél és nem visszahúzódó...Am. 17 éves.


2009. nov. 8. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott valami. Mikor ő megy ki az osztály elé, akkor először rám szokott nézni és nekem beszél... de utána a fennmaradó idő 80%-ában a barátjára néz és kész. :)
2009. nov. 8. 20:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt nekünk tudni kéne?
2009. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos unalmas vagy és nem akarja mutatni hogy mindjárt bealszik rajtad :P

Viccet félretéve én személy szerint minél többet szeretném nézni azt aki tetszik... Nem tom miért csinál ilyet!

2009. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a franc ez? néz nem néz. Most mit számít hova néz. nem felelés közbe fog azon járni az esze hogy felszed. Vagy akkor csak tereli a szót. Ha akarna valamit bármikor megkérdezhetne hogy te is akarod e őt.
2009. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!