Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miér érzem egy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miér érzem egy senkinek magam, félembernek magam, pusztán azért, mert még sosem volt barátnőm, és emiatt szégyenkezem, próbálom úgy beállítani, mintha már lett volna?

Figyelt kérdés
De tényleg mindig is szerettem volna barátnőt, már kis taknyos 11-12 éves korom óta mióta rájöttem, hogy milyen vonzóak a lányok és elkezdtem rázni a farkam. De én ilyen félénk, visszahúzódó, tipikus jó fiú voltam, nem is mertem kezdeményezni lányoknál egészen 21 éves koromig, de akkor is inkább csak neten mertem ráírni lányokra, elég sokan csúnyának neveztek, kigúnyoltak, emiatt csak tovább csökkent az önbecsülésem. Bár nem rég sikerült összehoznom pár kavarátst, de csókig jutottam csak el, kivéve egy lányál, aki bár nem jött be, csúnya volt, de pettingeltünk is. Ez is zavar, hogy csak olyan lányoknál tudtam ezt is elérni, akik nem vonzottak, kivéve egy lányt, na ő tényl egszép volt, de azért ő sem egy álomnő kategória, bár ő leglább tényleg vonzó volt a számomra és nem csak kényszerből adtam oda magam neki... Szóval a lényeg, hogy nagyon frusztrál, hogy egy tapasztalatlan senki vagyok, meg az is, hogy vágyom már nagyon régóta barátnőre mégsem akarnak engem alányok, a külsőm miatt van, tudom ezt is, hiszen számtalan lány nevezett már rondának. Csak azt furcsállom, hogy ha egy lány ronda, akkor is kap egy rakás bókot, de ha egy fiú ronda, akkor csak a megalázásoka t kapja és egy lány sem járna vele. :/

2013. szept. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy senki félember vagy de nem azért mert nem volt barátnőd.Az csak kifogás.
2013. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még csók se volt soha :(. 18/f
2013. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Téged már csókolt meg egy lány??? Mit nem adnék egy szép lány csókjáért!!!! Mit rinyálsz akkor itt? :D
2013. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
uncsiiiiiiiiiiiiii
2013. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

az igazi akkor fog jönni mikor nem is várnád:)

az meg hogy nincs sikered.. kit érdekel?élvezd az életet,tedd azt amit szeretnél,hisz nem tudhatod mikor lesz még egyszer ilyen alkalmad.a tapasztalatod,te magadnak kell megszerezned;) hajrá!

2013. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!