Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy "elkurvult a világ"?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Undorító az egész.
2013. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez régen is volt, csak exponenciálisan növekszik ez. Attól, hogy most ez van, nyavalygással nem találsz jó csajt, aki annak ellenére hogy gerinces, belevaló lenne. 22év alatt (lehet valamit rosszul csinálok? (ha igen, privátban kioktathattok, szívesen fogadom az építő kritikákat!) csak prűd, meg ku..át ismertem meg. Nem volt köztes, aki ne feküdt volna le velem az első randi után, vagy ne akart volna várni a házasság után 4 évet... :D (erős túlzás, de így drámaibb a mondókám) :D


Szóval ahelyett, hogy rinyálsz (maga a kérdés megfogalmazása is már rinya), csinálj valami olyat, amit élvezel, és ne a farkad legyen a középpontja. :) Én PS-eltem, majd fotóztam, utána motort vettem, utazgattam, ismerkedtem, aközben pszichológiát tanultam, most meg kondizok, mert élvezem. Én élvezem! :) Nincs nőm? Nem rinyálok már, mert attól még nem lesz, de legalább élvezem az életem. :D

2013. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kereslet-Kínálat
2013. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#3 Nyaljál sót,attol majd szomjas leszel!



Amugy meg mindig minden baj. Ha sok a ribizli az a baj,ha sok kövér nő, az a baj, ha sok a bunkó/primitiv/buta akkor meg az a baj.

Segitek!

Csukd be a szemed és képzeld magad elé a számodra idealis nőt. Mind kulso mind belső tulajdonságaival együtt!

Megvan? Nah akkor...



...ilyen nő nem létezik.



Most gondold el MAJDNEM ugyan azt a nőt,de most 1-2szamodra idealis tulajdonsagot ne képzelj hozzá, sőt ellenkezőjére gondolj!

Megvan?!



Na ilyen sincs!

Ha mégis,azonnal el kell venni feleségül és örökre szeretni!



Ha pedig olyat találsz aki tobbségében nem felel meg Neked...megszoksz vagy megszöksz...vagy szimplán elgondolkodhatsz hogy Te mennyire felelsz meg neki és Neki mennyivel lentebb kellett adnia az elvárásaibol . Persze ehhez szukseged van egy egèszséges énképre és önbecsülésre. Ha egoista vagy esélyed sincs!



24N csok a családnak!

2013. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát még én hogy elkurvultam!
2013. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!