Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha nem akarom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nem akarom, hogy tovább nőjjön a mellem? X)

Figyelt kérdés

kb 80-as és a barátom, folyton masszírozza (ugye mint minden pasiX)) és ugye ez köztudott, hogy úgy jobban nő, 1 évvel ezelött alig volt mellem(najó azért volt) most meg hirtelen 80as:S és még mindig nő, nem akarom eltiltani a gyönyöröktől őt, de akkor se szeretnék már nagyobb melleket:D nekem ekkora bőven elégX)



17/L

szerintetek megőrültem? mit kéne csinálnom:D


2009. nov. 1. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vágjuk le a barátod kezét :D viccet félretéve én akár menyire masszíroznám ha csak fekvő rendőreim lennének nem nőne semmit szal sztem nem nagyon befolyásolja ez genetika :D 20/F
2009. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, én azt halottam hogy ettől nő, és általába hétvégén találkozunk csak, és mikor vasárnap van már estefele megint fáj, hogy érzem, hogy nő, de hétköznap meg semmi:S (mer ugye magamnak nem piszkálom:D)
2009. nov. 1. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég! Nem, nem nő a masszírozástól, és a tieid sem attól lettek 80asak, hanem attól, hogy az utóbbi egy évben nagyobb mértékben fejlődtél, mint azelőtt.
2009. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor en most elkezdem masszirozni a baratom f@rkat.Hatha...XD
2009. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

te hülye vagy... nem nő a maszírozástól úristen

gondolj már bele. akkor nem lennének kismellű nők. biológia-látom ez nem jelent semmit arrafele.

2009. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség, hogy attól nőne hogy a párod masszírozza! Akkor az én mellem, már 120 C-s lenne... xD

Egyszerűen csak nézz körül a családban kinek mekkora és megtudod a választ!

2009. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem szemétkedni akarok, csak olvastam neten, hogy egy kismellű csaj, a tük9ör elött sokat maszírozta és rövid idő alatt nagy lett neki, nem értem miért kell egyből lehurrogni az embert...
2009. nov. 1. 23:05
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy balf@sz vagy kislány...gondolkozzál már el egy kicsit! Mi a fr@ncért vannak kismellű nők? Ááááá...olvass már el egy bioszkönyvet is inkább! :S
2009. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hahahah, ekkorát még soha nem nevettem, ha masszirozzák akkor nöl, na nehogy már akkor mindennönek 90 mellei lennének.

Az tiszta genetika, ha a anyudnak, vagy a rokonságnak, nagy idomai vannak, akkor neked is az lessz valószinűleg, a masszázs ebben semmit sem segit.

tehát ez ellen semmit sem tehetsz.

2009. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te nagyonhülye, ha a férfi faszát maszirozod akkor nő hát.. belemegy a vér aztán majd jól megbasz :D
2009. nov. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!