Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza, elfoglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, elfoglalt vagy csak nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Tudja már a csaj hogy nagyon bejön nekem, neki is (talán??) kicsit bejövök, délután írtam neki, vissza is írt egy "szia :)))" -t aztán elment egy-két órára, visszajött akkor úgy 2-3 percenként visszaírogatott, gondolom telefonról volt meg sok emberrel chatel, aztán csak úgy eltűnik..

ez ment egész nap, és nagyon felbaszott hogy én itt egész nap szobrozok a gép előtt hogy na most akkor mindjárt chatelünk vagy mi, aztán ennyi, köszönés nélkül lelép..

(tudom... ratyi vagyok, a mai fiatalok hülyék bla bla bla)



2013. aug. 29. 20:34
 1/7 viktor123456 ***** válasza:
100%
Menj verd ki, mert így nem lesz semmi sem ebből. :-)
2013. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az lesz, valószínűleg holnap nem is írok rá, majd rámír ha akar azt ennyi..

bocs ha szar hangulatú az egész de komoly nagyon felbaszott a dolog :D

2013. aug. 29. 20:42
 3/7 Didiiayer ***** válasza:
100%
Lehet más dolga is volt közben, vagy csak nem annyira akar veled írni, mint amennyire te vele.
2013. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi az ilyenek mindig kitalálnak valamit.

Velem ugyan ez volt! Meg tudta hogy nagyon tetszik stb... És mikor ráírtam (elég messze laktunk egymástól szóval találkozni nem igen volt esély) akkor direkt húzta az időt meg ilyenek! 1x azt mondta hogy elaludt de azért lehetett látni hogy minden "lájkolt" mindenhez hozzá szólt! Én ott már vettem a fonalat és nem is írtam rá! Szerintem veled is ugyan ez a helyzet!

2013. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük, de velem is elő szokott fordulni ilyen, főleg ha készülök valahova. Alig vagyok gépnél, de azért még fent maradok és ha ír valaki, visszaírok. Bár én írom előtte, hogy ezt és ezt csinálom. Lehet tényleg le akar rázni, de akkor elég gerinctelenül csinálja.


19L

2013. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ja.. szerintetek felejtsem is el?

nagyon bejön a csaj meg minden, de én ezt totál nem így képzeltem el

2013. aug. 29. 21:18
 7/7 Horvai Ferenc válasza:
ne aggódj, velem ugyanezt csinálta egy pasi... vannak ilyenek 16/L
2013. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!