Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen olajból készíthetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Pál kérdése:

Milyen olajból készíthetek masszázsolajat?

Figyelt kérdés
Régóta tervezem, hogy kellemes illatú fűszerekből (fahéj, narancshéj, stb.) és valamilyen olaj hozzáadásával készítek egy olyan masszázsolajat, ami kicsit egzotikusabbá tenné intim pillanatokat. Csakhogy nem tudom, hogy erre a célra milyen "nyers" olaj lenne a megfelelő? Valami természetes, vagy mesterséges? Honnan tudnám beszerezni?
2009. okt. 31. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
halolaj, bálnazsír, gépzsír, fülzsír
2009. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
csak ne illóolajbol!én már kipróbáltam szegfűszegest, és szarrá csípte a párom farkát azt semmiképp,lehet külön masszázsolajat venni(sexshop),vagy babaolaj...
2009. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem is igazán a nemiszervek körül akarom használni, hanem simán azzal kezdeni az estét, hogy erotikus masszázsban részesítem a barátnőmet. Szóval az illóolaj már nálam is eleve ki volt lőve.

Az előző válaszadóhoz: marha vicces volt...

2009. okt. 31. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

sztem valami klassz dologgal kezd

fektesd hanyat, szar a köldökébe és kend végig rajta, a bukétól tuti elkábul

2009. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Öcsém, qrvára nem vagytok hasznosak, viszont betegesek és undorítóak. Tényleg kellene a segítség, és nincs szükségem ilyen szarf*szúak ízléstelen poénjára.

Várom továbbra is a hasznos tippeket.

2009. okt. 31. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekre a legjobb a szőlőmagolaj. Jó vele dolgozni, és nem is drága. Filmekben is gyakran használnak ilyet.
2009. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gépolaj, fáradt olaj, istenem, ezeken dőltem :D


A kérdésre válaszolva, a szexshopokban vannak különböző olajok

2009. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi babaolajat használunk,vagy testápolót,párologtatóban meg illatnak megy mellé illoólaj,vagy füstölő (vigyázz van akinek csak a feje fáj ezektől a szagoktol)
2009. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igyekezetet dicséretet érdemel.

Én találtam egy oldalt,meg szeretném én is csinálni ezeket az olajakat.

[link]

A intim masszázshoz pedig,narancs,és fahéj olajat kell az alaphoz adni.

2009. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!