Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon Ciki lenne a Dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Ciki lenne a Dolog?

Figyelt kérdés

Hello. Szerintetek nagyon Ciki lenne Fiúként kipróbálni a 4 fal között, hogy milyen érzés egy nőnek az úszódressz viselése? Azaz fiúként felvenném édesanyámét mikor dolgozik. Nagyon hajt a kíváncsiság, hogy milyen érzés lehet ez egy nőnek. (Hétvégén egyrészesben voltam anyuval strandon, ott tetszett meg a dressz)

Előre is köszi

17/F (Van barátnőm, Hetero vagyok)



2013. aug. 26. 05:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Anyu volt a dresszben*
2013. aug. 26. 05:56
 2/11 anonim ***** válasza:

Önmagad is megválaszoltad a kérdést. Kábé a fél világ körberöhögne miatta, ezért is érzed te is kellően cikinek ahhoz, hogy a 4 fal között próbáld ki.


Ott viszont senki nem látja. Szóval maximum a hörcsögöd előtt lesz ciki.


Én inkább a helyedben arra próbálnám keresni a választ, hogy mi miatt érzel késztetést arra, hogy hetero fiú létedre női ruhákat hordj. Ha csak sima kíváncsiság, akkor semmi nincs vele. De ha többet is jelent ez számodra, akkor keress fel szakembert.

2013. aug. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vannak olyan látens dolgok amiket lehet ideig-óráig palástolni,akár egy barátnővel,ha érted...
2013. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"17/F (Van barátnőm, Hetero vagyok)" ... nos, ezzel a kijelentessel egy picit vitatkoznek.


Latens homo vagy, csak meg magad sem dobbentel ra. Egy valoban hetero gondolkodasu ferfiallatnak eszebe sem jutna noi rucikba bujni (se titokban, sem szabadon).


Az pedig, hogy van baratnod? Nem fugg ossze a valos identitasoddal. Ha utanaolvasol radobbensz, hogy mennyi magat heteronak gondolo es mutato pasi teszi tonkre sok-sok no eletet, mert maguknak sem valjak be a szexualis vonzodasukat, inkabb eroltetik a normal eletet, meghazasodnak, gyermekuk is lesz ... de valahogy az eletben nem igen jon ossze a boldogsag, mert valahogy legbelul mas vagyak hajtjak oket.


Szoval szerintem nem ciki, de ne csapd be magad es ne tedd tonkre egy lany eletet, amikor valojaban noi ruha viselesen fantazialsz. Fogadd el inkabb a melegseged.

2013. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kicsit sem homo ez tuti..ez csak kivancsisag volt..unalom
2013. aug. 26. 07:09
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok kicsit sem homo ez tuti..ez csak kivancsisag volt..unalom"

Lehetséges, hogy nem vagy homo, de erős a gyanú, hogy transzvesztita vagy (a nagy többségnek ígyis-úgyis csak búza). Pedig a transzvesztitizmus különbözik a transzszexualitástól és a homoszexualitástól, a legtöbb transzvesztita heteroszexuális, de a másik nem ruháira van szüksége ahhoz, hogy izgalmi állapotba kerüljön.

2013. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell noi ruha ahhoz, hogy izgalmi allapotba keruljek;))
2013. aug. 26. 08:01
 8/11 anonim ***** válasza:

"(Hétvégén egyrészesben voltam anyuval strandon, ott tetszett meg a dressz)"


Azert ez is egy picit beteges, hogy anyadra gerjedsz :P avagy anyukad hozza ki beloled az ilyen vagyakat.


Keress fel egy szexualpszichologust mert ha igy haladsz, 50 eves korodra szatir leszel valamelyik parkban, mert addigra megtetszik apad balonkabatja :)

2013. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem anyamra gerjedtem idiota...hanem arra a durdo vagy uszodresszre amiben vokt
2013. aug. 26. 08:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátom az egyik felsőmet vette fel kíváncsiságból és táncikált is picit nekem benne :D Majd' meghaltam a nevetéstől :D


Szerintem ha csak kíváncsiság, azzal nincs semmi gond, nyugodtan próbáld ki.

2013. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!