Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit fizet a cam4.com ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fizet a cam4.com ha 27 éves srácként szerepelek és van e olyan lehetőség hogy letiltsam az adott várost ahol élek vagyis hogy az ottani lakosok ne láthassanak?

Figyelt kérdés
Hülyegyerekek kiméljenek a komolytalan válaszukkal sajnos olyan anyagi helyzetbe kerültem hogy kénytelen leszek hokizni a kamerába ha látom értelmét.Olyanok válaszát várom akik belelátnak a témába hogy hogyan működik meg általában mennyit kereshetek vele?Köszönöm

2013. aug. 22. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

"sajnos olyan anyagi helyzetbe kerültem hogy kénytelen leszek hokizni a kamerába"


Na ezt a mondatot se láttam még leírva, az biztos. :D

2013. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A cam4com annyit fizet hogy abból éhen fogsz halni :D
2013. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Onnan tudod hogy te már csináltad?
2013. aug. 22. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Hogyan lehet olyan anyagi helyzetbe kerülni, hogy ez a megoldás? :D :D

El tudok képzelni sok más befejezést is: "olyan anyagi helyzetbe kerültem, hogy...

...vécét kell pucolnom

...újságot kell kihordanom

...segédmunkát kell végeznem

DE ez milyen már? :DD erre manapság azt szokás mondani hogy: lol

2013. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem,én dolgozom. Tudod,munka,pénzért.

De te nyugodtan megpróbálhatod.

2013. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meleg vagy? Kúrhatnál vén asszonyokat is!
2013. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok b*zi.Lehet hogy többet dolgoztam már életemben mint ti együttvéve!És nem vagyok munkakerülő ha nem ismeretek minek okoskodtok leírtam hogy olyanok válaszát várom akik csinálják vagy csinálták vagyis belelátnak a témába.Igen csak a budi takarításért nem kapok annyi pénzt hogy kihúzzon a csávából
2013. aug. 22. 20:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezért sem fogsz. A havi legnézetteb kap ezer dolcsit,a többi meg a kávé/cigi árát mecsinálja..talán. Pasiként pedig esélyed nincs havi top 1 lenni.
2013. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszod.
2013. aug. 22. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:
hát ez beszarás :D ilyet még nem hallottam :)
2013. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!