Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szabadulhatnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabadulhatnék meg kíméletesen a szeretőmtől?

Figyelt kérdés

Van egy nős pasi, akivel pár hónapja összejártunk párszor. Viszont én nem érzek iránta semmit, gyanítom ő sem a szerelem miatt van velem, csak a jó szex miatt, no meg amiatt, hogy én akár simán a lánya is lehetnék. De nem is ez a lényeg.

Ő mindig nagyon jó volt hozzám, kedves, udvarias és nem tudom neki megmondani, hogy már nem akarom őt. Mindig lemondom a "randikat", ez így van már úgy 2 hónapja, gondoltam majdcsak észreveszi magát. De nem úgy tűnik, mint aki veszi a lapot.

Nem akarom őt megbántani, nem tudom hogy mondjam meg neki, hogy már nem akarok többé lefeküdni vele.

24 N


2013. aug. 13. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vágd pofán egy szeneslapáttal. :D
2013. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy ezt mondom, de aki hülye az szenvedjen :/
2013. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A száddal.
2013. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

szerintem az, hogy folyamatosan koccoltatod, anélkül, hogy nyíltan eléállnál, sokkal gerinctelenebb és bunkóbb dolog, mint hogy megmondod neki, hogy nem megy.

Azt már meg se említeném, hogy nős pasival 24 éves létedre minek kezdesz ki, amikor ott van egy rakás facér pasi, dugni pedig akárkivel lehet, nem az én asztalom.


Szóval javaslom, hogy tessék szépen gerincet növeszteni, és szépen megmondani neki, mi a szitu, lehetőleg élőben.

2013. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kellett a szottyadt pö cs,most meg nem tudod levakarni magadról..annyira sajnállak.
2013. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na! egy újjjabb olcsó rübi.


1. Nős.

2. idős is

3. zakkant vagy

2013. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hű, köszi. Bár őszintén szólva, nem tudom mi másra számítottam...

A válaszolók biztosan mind makulátlan múltú emberek.

2013. aug. 13. 22:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt senki nem mondta, hogy makulátlan a múltunk, viszont én még soha FOGLALT pasival se kavartam, nemhogy nőssel.
2013. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Érdekes módon mindig a "gaz csábító" a hibás. Vagyis a harmadik fél, azaz a jelen felállásban én.

Abba senki nem gondol bele, hogy minden két emberen múlik. Vagyis inkább három emberen, ha egészen őszinték akarunk lenni. Nem én kezdeményeztem. Nem tagadom viszont, hogy mondhattam volna nemet is. De nem mondtam és nem mentegetem magam, ez az én saram.

De ha csak vádaskodni tud mindenki, illetve álszent módjára ítélkezni, akkor inkább ne szóljon, mert nem ehhez kértem asszisztenciát.

2013. aug. 13. 23:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Annyira gyáva vagy, hogy még egyenesen beszélni sem mersz. Ezen nem segíthetünk.
2013. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!