Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön a barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön a barna haj - kék szem kombó?

Figyelt kérdés
Azt mondják, a barna haj és kék szem párosítás nagyon ritka, de nem tudom, szépnek számít-e. Fiúk, ti mit gondoltok? Most ne olyat írjatok, hogy nem számít a szemszín, a fontos a lány személyisége. Mert nem ezt kérdeztem. A párosításról való véleményetek érdekelne. Vagy egyáltalán az, hogy milyen szemszín a gyengétek. :)

2013. aug. 12. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó párosítás, de ettől függetlenül lehet szép szemed és hajad, ha az arcd többi része csúnya.
2013. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy bejön. Szerintem ez jó párosítás... :)
2013. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát a szemszín önmagában még nem jelent semmit lehet kék szemmel szép egy csaj de ugyanúgy csúnya is
2013. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is szép. Már nem egy lányt láttam ezzel a "kombóval" és nagyon tetszett.
2013. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sir Sarcasm ***** válasza:
igen bejön, nekem is ilyen :)
2013. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért ritka? sok ilyen van
2013. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szőke haj - kék szem a kedvencem, de így se rossz;)
2013. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem is sok ilyen van... :D
2013. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Én sem tudom, miért lenne ritka, én is ilyen vagyok, meg rengeteg barátnőm.:D Csak hogy a kérdésre válaszoljak: ha amúgy dagadt vagy és pattanásos, ez a kombó nem ér semmit. Ha csinos vagy és szép arcú, mindegy, milyen a szemed és a hajad, szerintem.
2013. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
persze hogy bejön :) jó kombó, nekem tetszik :D :P
2013. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!