Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anál szex? Ki próbálta már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szex? Ki próbálta már?

Figyelt kérdés

23/L vagyok de még mindig félek tőle. A barátom már nagyon szeretné, de én nem igazán.

nagyon fáj?

előkészületek?


2013. aug. 9. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, ne csináld.
2013. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Neked mindenképpen el kell lazulni ahhoz, hogy élvezd.

Ha fáj, akkor nincs értelme folytatni.

Először azt próbáljátok ki, hogy csak az egyik ujjával hatol be. Ha ez jól esik, akkor meg lehet próbálni két ujjal. Ha már ez sem feszít, akkor lehet tovább lépni.

Türelmesnek kell lenni. Lehet hogy csak a 10. alkalomra sikerül eljutnotok az aktusig.

Síkosító feltétlenül kell.

2013. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi=)
2013. aug. 9. 23:50
 4/10 anonim ***** válasza:

OLVASS!!!

www.harmonet.hu/te_en_szex/13636-hatulrol-szeretned?-a-popsi-szex-12-aranyszabalya-(18+)-kezdoknek-es-haladoknak.html

2013. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

jaj ugyan. síkosító síkosítóval, nehogy a síkosító ne csósszon.

Ujjazzon meg és kész.

TE meg próbáld ki előtte, egyedül az ujjaddal.

Ha elősször nem megy, vagy nemt etszik, próbáld újra és újra.

Ha szereted a barátodat, megteszed érte...

De megkell szeresd, hogy élvezd :)

2013. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Rendszeresen vágyom az análra. Viszont nekem specifikusak a vágyaim. Az izgat, ha egy kicsit fáj, úgyhogy a barátom keményen csinálta mindig. Viszont, ha az ujjaival kitágít, akkor menni fog fájdalom nélkül is. :)
2013. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hanariko ***** válasza:
91%

"Ha szereted a barátodat, megteszed érte.."

ez a hozzáállás tükröződik a 45%-odon, kedves hozzászóló.

2013. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a fekete tubusos anál sikosító nagy sza..rt sem ér. jobb a vizes-bázisú.
2013. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hanariko, teljesen igazad van, ez egy baromság, hogy ha szereted, megteszed érte. Én bevállaltam mindent, élveztem is, de erre nam tudott rávenni a pasim, annyira irtóztam még a gondolatától is, de igaz, nem is eroltette.
2013. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Igényem is van rá, néha. Szeretem ha a párom a popsimba élvez. Ha nem szeretném akkor nem lenne.. hiába is akarná a párom..nálunk én voltam aki fél vetette. Ha azt mondta volna h nem szeretné,megértettem volna
2021. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!