Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy álltok hozzá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy álltok hozzá az ilyen testalkathoz? (képpel)

Figyelt kérdés

Számotokra tetszetős? Mert én nagyjából ilyen vagyok - bár most betegség miatt fogytam pár kg-t - szóval arra gondolok ,hogy azért sokat sportolok még mindig és edzés múltam is van de emellett felszedtem magamra valamennyi zsírt is.

DE ez tök nem a dagadt kategória csak mondjuk széles vállak vastag kar széles hát , és nem vékony derék meg nem kocka has.

Például mint Joey a jóbarátokból csak izmosabb. Mondjuk ilyen marlon brando féle. Pár kép ami segít megérteni:

(magamat mégsem fogom fényképezgetni az olyan b*zis )

[link]

[link]

[link]


2013. aug. 7. 23:17
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Mindenkinek más a véleménye de szerintem nem rossz. Sőt azért jobb mint ha egy vézna semmi lennél. Szóval szerintem az izom mindenképp fontos, de nem a legfontosabb és túlzásokba sem szabad esni.
2013. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
akkor miért nem magaról raksz ki arcnélküli képet, te szánalom huszár.
2013. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Óh lányok és ti ezt élőbe is így gondolnátok? Amúgy eléggé jóképű vagyok úgyhogy nem okozott ez eddig gondot, és eddig a lányoknak még mindig bejött :,D Még senki sem mondta ,hogy bocsi a vékonyakat szeretem :/ Szerintem ez amolyan egészségesen férfias dehát manapság úgylátszik ez nem divat.
2013. aug. 7. 23:27
 14/24 A kérdező kommentje:
12-es : Már leírtam miért nem kislányom... mivan nehezen megy a szövegértés?
2013. aug. 7. 23:29
 15/24 anonim ***** válasza:
Egófényezőnek használod az oldalt mint a p.icsák? :O R.ibanccsávó LoL
2013. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

apád a r*banccsávó max :D

Amúgy igen logikus hogy egófényezőnek használom azért raktam ki képet egy 9éve halott filmsztárról és nem magamról :)

2013. aug. 7. 23:31
 17/24 anonim ***** válasza:
Hmm... az első képen szereplő úriember nagyonis vonzó alkatilag. A második két kép alapján nemet mondanék, bár lehet az öltözködés ott bezavar, de pl. a harmadik képen az a kar, nah az már nagyon nem tuti.
2013. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Gyik-en érdeklődni a csajoktól magadról nem b*zis, fényképezni magad viszont az? Fura.
2013. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen fiúk az eseteim :)
2013. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
szerintem jó!
2013. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!