Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül bulizni gáz szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül bulizni gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Általában lemegyünk a helyre 6-8-an 10 óra körül.


Éjfél körül elmegy haza az első osztag, mert addigra szétcsapta magát.

2-3 körül meg már mindenki menni akar.

Én nyomom általában 5-6ig.


Csak olyan furcsa, mert addig nagyon megnéznek, hogy ki ez akinek ennyi ismerőse van. Mikor meg látszik, hogy egyedül vagyok, akkor furcsán néznek, hogy nincs vele senki.

Szerintetek gáz?

Mondjuk Palaceban, vagy Petőfi sétányon.


2013. aug. 7. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem szerzel ismerősöket egy szórakozóhelyen az a gáz!
2013. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Bennem társaságra lelnél, én még 7ig is tolom ha úgyvan:D Szintetika nélkül természetesen.
2013. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Macii ***** válasza:
100%

dehogy gáz, nyáron nekem is volt ilyen, h mindenki lelépett én meg elmentem egyedül bulizni, sokkal jobban ment a csajozás mint egyébként, meg is lepődtem h mi történt.

máshogy tekint rád ienkor a nők többsége, de azt gondolod magadról, hogy mekkora egy lúzernak tűnhetsz hogy egyedül, sok csja meg azt gondolja rólad, hogy rejtélyes vagy, vagy mit tudom én, egyén válogatja

2013. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!