Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe lehet e esni attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe lehet e esni attól hogy az óvszer közösülés után bennem maradt? Ez komoly mert meg történt. őszinte válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 11:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
akkor mitől érzem magam rosszúl?nem émelygek csak néha hányinger érzetem van.
2013. aug. 6. 13:50
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező nem neked írtam, hogy hülyének nézel, hanem annak, aki szerint nem "kandikálhat ki" egy óvszer ilyen helyzetben. Egyébként egy másik értelmes kommentelőnek: képzeld, attól még terhes lehet valaki, hogy megjött neki a menstruációja! Anyósom is kb 3 hónapig menstruált, majd rá 2 hónap múlva kiderült hogy már 5 hónapos terhes!
2013. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
még nem telt egy hónap azóta.vegyek terhességi tesztet?
2013. aug. 6. 14:04
 14/19 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet vagy menjél nőgyógyászhoz vérvétel miatt. Na az aztán 100%, hogy pontos
2013. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is.félek tőle meg mondom őszintén mert nem szeretnék terhes lenni.
2013. aug. 6. 14:18
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha az óvszer teljesen benned maradt, nem lógott ki a vége, akkor a sperma egész biztosan kifolyt belőle a hüvelyedbe. Ha kilógott a vége, akkor maximum a hüvelynyílás környékére folyt, vagy ha elég gyorsan kikaptátok még az is lehet, hogy nem folyt ki egyáltalán, mivel ugye főleg a legbelül levő részben (spermatartó tasak) gyűlik össze.

Menstruáció lehetséges terhesség mellett is, bár az idő előrehaladtával (a terhességi idő növekszik) egyre valószínűtlenebb, de másfél hétre még simán megjöhet, mivel ha történik is megtermékenyülés, az nem feltétlenül az aktus napján van meg, és a beágyazódáshoz is kell pár nap. Elképzelhető például, hogy az aktuskor, akár az orgazmus hatására spontán ovuláció következik be, akkor a petesejtnek még van pár napos útja a petevezetőben, míg megtermékenyül, a spermiumok több napig életképesek ugyanis a női nemi utakban.

A terhességi teszt reggeli vizeletből elvileg két héttel az aktus után már tud korrekt eredményt mutatni. Terhességi tünetek fizikailag ellenben ilyen rövid idő alatt még általában nem szoktak lenni, inkább csak a 4-5. hét táján.

Kérdező, szerintem tesztelj egyet mindenesetre, akkor okosabb leszel.

2013. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
És még mindig benned van azóta is??
2013. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
már nincs bennem.tesztelni fogok ahogyan te is javasoltad.nem leszek bizonytalanságban.jót tett hogy kicsit részletesebben kommentáltad a problémát.
2013. aug. 9. 09:53
 19/19 A kérdező kommentje:
nem lógott ki belőlem az a baj hanem bennem maradt csak 5-6 perc után vettük észre.már bánom hogy nem néztem meg hogy nem e szakadt el és azért maradhatott bennem.
2013. aug. 9. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!