Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy csaj mutogatja magát az k*u*rva, de ha egy pasi akkor azt nem szólják meg érte?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 19:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#8

Akkor azok a férfiak is r*ib*ancok akik orrba szájba kefélnek.

2013. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Az emberiségnek el kell érnie arra a szintre, hogy mindenki értse meg, ha valaki nem akar ruhát hordani.
2013. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

# 11: Ezt mondtam nem? Ismerős a hímr**gyó kifejezés?

Barátnőm volt barátja is ilyen volt. 14-től 40-ig bárkivel lefeküdt, nem válogatott. Volt hogy még az ótvar cigányt is megfektette a falu szélén. (A kapcsolatuk alatt is)


Az én szememben nem dícséretes, ha valaki a legyet is röptében típus és egyesek (mint a kérdező és az #1,#2)ezt nem tudják elképzelni, hogy van olyan fiú, aki így gondolkodik.

2013. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Az emberiségnek el kell érnie arra a szintre ahol végre az egyének belátják hogy semmi közük ahhoz hogy egy másik ember mit csinál.

Az hogy szidjunk valakit azért mert szerintünk erkölcstelen primitív dolog.

Mert ki dönti el hogy mi számít erkölcstelennek és mi az ami még erkölcsös?Ki az aki meghúzza a határt?Szabad világban élünk(állítólag) így ezt a határt mindenki maga húzhatja meg és ezt mindenkinek el kell fogadnia.

2013. aug. 5. 19:27
 15/22 anonim ***** válasza:

# 14:

Ezzel a liberális gondolkodással pedig az a baj, hogy nem csak azt kéne elfogadni, ha valaki "szeret élni", hanem azt is, ha valakinek ez nem tetszik és nem kéne felháborodni, ha jelzőkkel illetik az ilyen embert.


Aki ilyen léha életmódot folytat, annak tudomásul kell vennie, hogy ez is benne van a pakliban.

2013. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem, rohadtul nem kellene, hogy ez benne legyen a pakliban! Senkinek semmi köze hozzá! Bezzeg ha fordítva meg megkapja a prűd jelzőt az meg baromira nem tetszik neki!
2013. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#15

Akinek nem tetszik az ne nézzen oda.

Vannak törvények azokat be kell tartani.Amit a törvény nem büntet azt nekünk sem szabad.Aki így tesz azt kellene megbüntetni.Hiszen azzal hogy azt akarja hogy mások az ő értékrendje szerint éljenek korlátozza az egyén szabadságát.

Amit te mondasz kétoldalú dolog:Te erkölcstelennek ítélsz meg valamit,ezért azt akarod hogy mások ezt a határt amit te meghúztál ne lépjék át.

De ha a másik szemszögéből nézzük,én szabadabban szeretek élni és aki nem így tesz számomra az lehetne megvetendő.

Így oda vissza oszthatnánk egymást.Minthogy inkább elfogadnánk egymást olyannak amilyenek vagyunk.

2013. aug. 5. 19:34
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát, persze hogy nem tetszik neki. De attól még neki is benne van a pakliban. Én mondjuk az ilyent egészséges értékrenddel rendelkezőnek nevezném, mert szerintem ez lenne a normális. De ugye ez megint szubjektív, hogy kinek mi a jó.


Mindegy. Szólásszabadság van és ne csak akkor jöjjenek az emberek ezzel, ha egyezik más véleménye a sajátjukkal.

2013. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

# 17:

Ezzel tisztában vagyok én is. Csak sok az általánosítás és felháborított. Ezért itt be is fejeztem.

2013. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:34


Fogalomzavarban szenvedsz,sebaj!

Szólásszabadság = az egyszerű állampolgár kulturált hangnemben kinyilváníthatja a véleményét (általában a politikával kapcsolatban használjuk a szólásszabadságot)


A szólásszabadságnak nem az a lényege,hogy bunkó mód lerib.ncozok akárkit :DD

Jó paraszt aki ezt hiszi.


"A szólásszabadság nem vonatkozhat

személyes adatokra

katonai- és államtitkokra

bűncselekményre való felhívásra

nemzeti szimbólumokat és a közerkölcsöt sértő kifejezések használatára."

2013. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!