Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, mert minden barátnőm szebb nálam, és nekik van párjuk, szeretnék Én is, de Ők olyan sok embernek kellenek. Nincs önbizalmam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon szépek, szeretnék Én is az lenni, de mindegyik szebb nálam. Van párjuk, remélem, nekem is lesz. Hogy lehetne jobb kisugárzásom, hogy nekem is lehessen? Hogy lehetnék olyan olyan szépek, mint Ők?


Aki esetleg ír privátot, az képe(eke)t is kaphat. De egyáltalán nem kötelező, csak hátha akkor tudtok még valami okosat mondani.

L



2013. aug. 5. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Imádom mikor a kérdezők nem írják ki a korukat. Ezen mi olyan nagy titok ? De az a gyanúm, hogy 14 körül vagy.
2013. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt a 16 az L elől.
2013. aug. 5. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nincs önbizalmam. Mit tehetnék?" Egyértelműen fel kell építened magad, először kezdd kisebb célok kitűzésével és elérésével, hogy legyen sikerélményed. Úgy jelenj meg, hogy magadnak tetsszen és ne legyen túl kényelmetlen a ruhád, páran biztos piszkálni fognak, mindenkinek soha nem lehet tetszeni, de a lényeg, hogy kaphatsz pár kacsintást, ha elhiszed, hogy szép vagy pl. elmész fodrászhoz és felveszel egy szoknyát, könnyen jöhetnek a visszajelzések az utcán (nem tudom, nálunk legalábbis így van). Sminkből ne sokat, az nem jó, ha elfed, csak ha kiemel:) Alkosd meg a stílusod és légy büszke rá! Abból,meg hogy a barátnőidnek van párja, ne csinálj hiúsági kérdést, neked is lesz, amint van kisugárzásod(pozitív gondolatok, biztos léptek stb.).

Műkörmöst sem ajánlok, a nagy karmok elriasztják a legtöbb pasit, de foglalkozz magaddal és menni fog!

Hajráá!!!

Küldhetnél képet!:) L

2013. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem meztelen képet akarsz küldeni, akkor küldhetsz nekem képet.
2013. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is küldhetnél képet.

2013. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, remélem én is kapok még :)
2013. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!