Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek ilyenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek ilyenek a nők?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogy miért csinálják ezt magukkal: Történetesen 3 női ismerősömről van szó, akiket sajnos több mint 10 éve megerőszakoltak (nem egyszerre) most 30-as éveiket tapossák, és úgy viselkednek mint a r*bancok. Amit furcsállok az az, hogy nem kihasználják a pasikat, hanem az ordenáré bunkókat fogják meg, és tudják, hogy azok. Bántják őket lenézik, amit mondanak erre, az verte ki a biztosítékot: "Ezt érdemlem"<-Miért?? Amikor pedig egy rendesebb ember közeledne feléjük: "Sajnálom, Te túl jó vagy hozzám, én csak megbántanálak, mert ilyen vagyok" Én meg csak kapkodom a fejem, "Hogy mivan?" Ott van előttük a lehetőség, hogy végre rendes életük legyen Nekik és a gyerekeiknek is, erre ezt mondják. Én csak a barátjuk vagyok, nekem sírják el magukat, próbálok nekik segíteni, de nem sokáig bírom ezt. Nekem is megvan az életem, a párom gyakran féltékenykedik is. Tudnátok segíteni, vagy legalább elmagyarázni, hogy miért ilyenek.
2013. aug. 2. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez pszichés okokra vezethető vissza. Mivel bántalmazták őket, ahhoz szokott az agyuk, hogy domináns viselkedéssel lépnek fel velük szemben. Nem véletlen, hogy az alkoholista szülők gyermekei is gyakorta alkoholista partner mellett kötnek ki. Mert mindig a "mintát" követi az agy!
2013. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert amiatt, ami történt velük, piszkosnak, mocskosnak, selejtesnek, értéktelennek érzik magukat. Érdemtelennek arra, hogy egy rendes ember rendesen bánjon velük. Maximum pszichológus segítségével tudnának ebből kimászni, ha egyáltalán tudnának. Talán egy pszichológus azt mondaná, hogy ez részben "önbüntetés", részben utólagos igazolása annak a szörnyűségnek, ami velük történt "mert ilyenek, mert megérdemelték", mivel máshogy nem képesek feldolgozni. De utóbbi csak tipp, én nem vagyok pszichológus.
2013. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez már ilyen mélyebb pszicho.dolog,a megerőszakolás után sokan gondolkoznak így,hogy ezt érdemlik,mert h 'nem ok nélkül erőszakolták meg őket'. Na ezeknek tényleg kell a szakember segítsége.
2013. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már a nőket hibáztasd azért, mert a férfiak erőszakoskodtak velük, és emiatt torzult a lelkiviláguk, az önbecsülésük.
2013. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkínoznám azokat az állatokat akik egy életre nyomorékká tesznek egy nőt.
2013. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Isten ments, hogy hibáztassam Őket! A farkukat dugnám egy darázsfészekbe azoknak akik ezt teszik egy nővel! A legjobb női barátaim. Csak kezdek belefáradni abba, hogy összejönnek egy barommal utána meg nekem sírják ki magukat, amikor pedig tanácsolom, hogy akkor ne álljanak össze ilyenekkel, a fentebbi válaszokat kapom, szinte teljesen ugyanúgy Tőlük. 7 éve ez megy, 2 barátnőm már elhagyott miattuk féltékenységből, a jelenlegit nem akarom elveszteni!
2013. aug. 2. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor nem szóltam. :) Csak úgy tűnt nekem. Azt hittem, te is olyan vagy, mint körülöttem sokan... például szül a nő, mire a férfiak egy része elkezdi furcsállni, hogy mennyi minden megváltozik, mennyire "elhanyagolják" a régi dolgokat a nők, beleértve magukat is, és elkezdik őket hibáztatni. Akkor is nagyon sok folyamat megy végbe, testben és lélekben is, és ezt nem képesek felfogni, mert nem érzik át. Én alapból nem vagyok rendben lelkileg, és ha most elkapnának a sötét utcán és megerőszakolnának, lehet, hogy még erősebben elgondolkodnék az öngyilkosságon. Szóval ezek hatalmas lelki traumák, olyanok, amik miatt egy ember teljesen máshogy kezdi érzékelni a körülötte levő világot. A te esetedben viszont elhiszem, hogy bosszant a dolog, de ez nagyon bonyolult. Azt viszont nem értem, hogy ezért miért hagytak el már téged kétszer is, ez elég filmszerűnek tűnik nekem... ha tényleg ennyire nem férnek ők bele az életedbe, akkor szakítsd meg velük a kapcsolatot, nem tudok mást ajánlani.
2013. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!