Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem végéig alkalmi kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem végéig alkalmi kapcsolataim legyenek?

Figyelt kérdés
Korrekt ember lévén, mindig előre felvázolom a hibáim a lányoknak, ha komoly kapcsolatot akarnak. Mindent elengednek a fülük mellet és arról győzködnek, hogy nem baj és így kellek nekik. Végül mindegyik megpróbál megváltoztatni, de mikor nem járnak sikerrel kidobnak. Sok esetén nekem kell szakítanom. 22 éves vagyok és közel 70 nővel volt dolgom. Én vagyok a hülye vagy mindenki más?
2009. okt. 24. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesó kódex szerint 30 éves korig nyugivan:D
2009. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki más típus. Nem kell azon aggódni, hogy nem lesz hosszú távú kapcsolatod. Még nem találtad meg azt a lányt/nőt aki miatt a kisebb hibáitól képes vagy megválni. Azaz képes vagy érte változni annyira, hogy vonzó is maradj a számára. Illetve azokkal akikkel eddig dolgod volt ők csak a felszínt nézték. Nem is szabad hagyni, hogy akaratod ellenére megváltoztassanak. 29/N
2009. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Basszus, azért ez a 70 nő nem semmi...! :D Egyébként ha engem kérdezel, ennyi után már elgondolkodnék, hogy biztos nem én vagyok-e a hülye. Mondjuk, mi lenne, ha változnál esetleg? Ha ebből a 70-ből valakit is igazán szerettél volna, akkor a kedvéért megpróbáltál volna tenni valamit az ellen, ami őt zavarta. Nem? Persze fordítva is ez érvényes, de ha én azt látom, hogy értem semmire nem hajlandó az, aki állítólag szeret, hát akkor biztosan nem gondolkodom a továbbiakon...
2009. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

70 nem sok. Josip Broz Titónak 80 nője volt, Chateaubriandnak volt vagy 300.


"mindig előre felvázolom a hibáim a lányoknak, ha komoly kapcsolatot akarnak. Mindent elengednek a fülük mellet és arról győzködnek, hogy nem baj és így kellek nekik. Végül mindegyik megpróbál megváltoztatni, de mikor nem járnak sikerrel kidobnak."


Te korrekt vagy, ők naivak.


Szerintem próbálkozz tovább. Egyszer csak lesz valaki, aki kibírja azokat a bizonyos hibákat. Nyilván a következő 8 évben horogra akadó 620 nő között lesz legalább egy ilyen, nem?

2009. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Mondjuk, mi lenne, ha változnál esetleg?" Nem olyan változásokat várnak el, mint pl. növesszek szakállt, vagy tegyem le a cigit, komolyabbakat. Maradok aki vagyok, ők is elvárják, hogy elfogadjam őket.


"Nyilván a következő 8 évben horogra akadó 620 nő között lesz legalább egy ilyen, nem?" Sokan élünk ezen a bolygón, nincs kizárva, de addigra kihullik az összes hajam, gyomorfekélyem lesz az idegtől és impotens is leszek, ha 620-al lefekszem:D

2009. okt. 25. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:
De mi lenne, ha más kultúrából származó nőkkel foglalkoznál, akiknek mások az igényeik? Egy orosz vagy egy keletázsiai, esetleg afrikai vagy dél-amerikai nő sokkal kevésbé kényes, mint egy európai. Én a helyedben ezen a vonalon próbálkoznék.
2009. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"De mi lenne, ha más kultúrából származó nőkkel foglalkoznál, akiknek mások az igényeik? Egy orosz vagy egy keletázsiai, esetleg afrikai vagy dél-amerikai nő sokkal kevésbé kényes, mint egy európai. Én a helyedben ezen a vonalon próbálkoznék."


Volt négy:D

2009. okt. 30. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
4 az meg nem sok. Szóval a helyedben továbbra is ezt erőltetném. Esetleg muszlim országokból származó nőkkel érdemes próbálkozni, az ő igényszintjük nulla. A fejletlenebb latin-amerikai országokban (pl. Salvador, Nicaragua stb.) az az igényszint, hogy "ha nem ver, akkor jó férj, és nem szabad elszalasztani".
2009. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!