Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiúnak van éjszakai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiúnak van éjszakai magömlése, aki nem veri ki?

Figyelt kérdés
És mennyi idő után kb? ha még sincs neki, akkor hogy távozik a sperma?
2013. júl. 31. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs mindenkinek éjszakai magömlése, még ha nem veri ki akkor sem..ha nem veri ki és nincs magömlés,sehogy nem távozik a sperma
2013. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ugy hallottam, hogy a sperma elhal egy idő után, szóval ki kell, hogy cserélődjön...
2013. júl. 31. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem, ha sokáig nem verem ki akkor kijön éjszaka.
2013. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem éjszaka elárasztotta az ágyat
2013. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor hal el a cucc ha mar a pö....ödön kivul van es akkor is nem rogton a masik nem mindenkinek van magomlese mikor alszik.pl nekem sosem nem volt nem emlekszem ra h lett volna a szerszam polirozasra nem volt szuksegem mivel kora kezdtem a csajozast igy jott a pu,i es annyi :)))) 25 F
2013. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt.

Hála istennek...

2013. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!