Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek nagyon kicsi a 75/C-s mell? 17/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok ezekhez a méretekhez. De legyen jó :D
2013. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerntem tökéletes, bár aki szeret uygis elfogad olyannak amilyen vagy ,enm?:)
2013. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha küldesz róla képet, akkor őszintén megmondom, hogy milyen. :)
2013. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az már messze nem kicsi
2013. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a C majdnem B, vagy majdnem D, esetleg a kettő között félúton.


Ettől függetlenül én már egy B-s mérettel is tudok mit kezdeni, szóval a 75/C egyáltalán nem kicsi.

2013. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ha ehhez hatalmas vállak, alapjáraton könnyen izmosodó, masszív, magas alkatod van mint nekem, bizony még ez is látszhat kicsinek...

egy 156 centis, formás, sovány barátnőmnek is ekkora, nála dudáknak látszanak. nekem éppen olyan átlagosnak, de 1-1 béna melltartóban szinte még kicsinek is

2013. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!