Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is élvezitek a nyári meleget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is élvezitek a nyári meleget?

Figyelt kérdés
Én imádom, de egy 5-6 fokkal még lehetne melegebb..
2013. júl. 28. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És a melegeket élvezed? :P
2013. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, voltam ma fürcsizni is:D
2013. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na ja, másnaposan a hétmillió fokos busz egész mókás. próbáljátok ki.. :D
2013. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem bírom a meleget, már várom az őszt :S Plusz akkor lesz a szülinapom is,újra elindul a suli, úgyhogy én már szeretnék ott tartani :)
2013. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 unalmas pasi válasza:

Nem tesz jót a szervezetemnek ez a trópusi meleg!

Aki meg rosszra gondol,azt vigye el az UFO! :D

2013. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Légkondival, strandolással, sok dinnyével, jégkrémmel, jégkockával, kevés ruhával igazán élvezetes és különben is, ez csak egy nagyon rövid időszak az évben, ki kell élvezni. 29N
2013. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaaaaa, télen naggggyon nehéz volt az a sok fagyoskodás:( Ráadásul messzebb laktam az egyetemtől, mint most, és gyalogolnom kellett elég sokat.. ami persze nem gond, és egészséges is, de folyton beáztak a cipőim, meg fáztam:( Jó ez a nyár:D
2013. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

eddig tűrhető volt, kondi nélkül 24,5 fok van a lakásban

ha éjszaka jó az idő nincs gond, akkor jó tehát 20-l ne legyen több

2013. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es


Ja, a folyton beázó csizmák...a legújabb is beázik pár alkalom, után...utána lehetett egész nap vizes zokniban lenni...hát most nem hiányzik.

2013. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jobban élvezném egy barátnővel. Jó dolog ez, viszont ilyenkor úgy lenne igazán jó.
2013. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!