Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mekkora mellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mekkora mellek jönnek be?

Figyelt kérdés
Az enyém nem valami nagy, és néha szégyenlős vagyok a párom előtt.:S Próbálok nem az lenni, de engem ez valahogy gátol.:S
2013. júl. 19. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém jó nagy és a párom imádja :) Inkább, mint pattanás legyen, amire csak push-up melltartót lehet venni, hogy látszódjon is, hogy van ott valami... :P :P :P
2013. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 zoliba' ***** válasza:
nekem a silicon hányingerkeltő,a nagy lógós mell is. Én a pici markost szeretem. De a lényeg,hogy álljon a bimbó.
2013. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
kicsi és közepes
2013. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 zoliba' ***** válasza:
utálom az olyan nőket ,akik a mellükkel érvényesülnek. Kirakják a cickókat,de ha meg megbámulják,nekik áll feljebb
2013. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 laci911 ***** válasza:
Tenyérméreti kb .
2013. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem méret alapján válogatok, de ha teteszik a nő az sem zavarna ha jóformán nincs is melle.
2013. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem az számít hogy nagy legyen hanem az hogy formás és ne lógjon , nálam legalább is

22 f

2013. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#3: Úgy "bírom", amikor az ilyen esetekben a b*zikkal jönnek. Könyörgöm, csak egy kicsit kéne gondolkodni... Elsősorban most nem azzal van a baj, hogy ilyen bunkó köcsög módjára fogalmaztad meg, hanem azzal, hogy a melegeknek mér hogy jönne be, basszus? :'D Mármint nem a kis női mell, hanem bármilyen női mell... meg bármilyen nő... :'D
2013. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

most olvastam, hogy egyre gyakoribb a "férfimell"

ez valami betegség.

2013. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!