Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » összevesztem a "barátnőmmel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összevesztem a "barátnőmmel" és kiszeretném engesztelni, egy kicsit messze lakik, megszeretném lepni valamivel, szerintetek mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat :D

2013. júl. 18. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy ideig akkor most ne írj neki, aztán pedig menj el hozzá, ha messze lakik (mennyire?), akkor ezt is értékelni fogja. Amúgy a kaja az tényleg jó ötlet, csak, hogy ne tűnj túl idiótának, hogy csak úgy beállítasz, így legalább rögtön van ürügyed. Nem kellenek nagy dolgok, főleg, hogy még nem is a barátnőd. Az igazi ajándék szerintem úgyis az, hogy elmentél hozzá. De amúgy azt meg szabad kérdezni, hogy min vesztetek össze?
2013. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hülyeségen, inkább nem mondom el ha nem gond :)

pár darab rózsával állítottam volna oda, nem üres kézzel (:

nemtudom, hogy ez milyen ötlet, szerintetek?

2013. júl. 20. 14:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó, a rózsa jó ötlet! :) Általában tetszik a lányoknak ez efféle romantikus gesztus. :)
2013. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

csak igazából félek, h kavar valakivel :D letiltott fbről :\

elmegyek és ott lesz valaki? :s

2013. júl. 20. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!