Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek nekem?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel elég sűrűn szeretkezünk. és amikor előjáték közben újjazom akkor azt elég gyorsan csinálom általában és vadúl hogy minnél jobb legyen. és nagyon szokta élvezni kikészül tölle. de most legutóbb mondta meg látni lehetett hogy szinte semmit nem érzett. ha lasan csináltam ha gyorsan akkor se. és az előjáték után szeretkezéskor sem érzett annyit mint máskor. mind ez egyik naprol a másikra lett. jelenthet ez valami bajt?

értelmes válaszokat kérek.


2013. júl. 15. 22:33
 1/3 -=Koldus=- ***** válasza:
Fáradt volt esetleg, máson járt az esze, stb.
2013. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez lehet egyszerü véletlen is próbáljátok mégegyszer ha ugyanìgy jártok akkor nemtudom ennyit tudtam segiteni
2013. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát legközelebb kiderül h megint lesz-e ilyen. de ha lesz nemtudom mi lehet az oka. de baj csak nem
2013. júl. 15. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!