Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy csajt elüldözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy csajt elüldözni?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm nem tud túl lenni rajtam. Vmiért azt szeretném ha Ő mondaná azt h megszakítja velem a kapcsolatot. Próbáltam már megbántani, megféltékenyíteni, hazudtam egy csomot ennek érdekében már... De Ő továbbra is kitart... Mi mondjak neki h végre azt mondja h többet nem akar velem beszélni soha többé?

#fdgswxcv
2013. júl. 14. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy te nem akarsz beszélni többet.
2013. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Írd neki:Szállj le rólam!!!!!!!

Ha az IQ-ja meghaladja a 30-at felfogja

2013. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom én, de jól figyelj mert ha pislogsz lemaradsz.


Ha azt akarod, hogy egy nő ne úgy tekintsen rád, mint egy férfira akihez vonzódik szexuálisan a következőt kell tenned. nagyon egyszerű. Beszélgess vele, légy figyelmes, kérdezgesd a napjáról. Légy vele kedves, meg ilyesmik. Ilyenkor észre se fogod magad venni, és bumm! bekövetkezik a csoda, a mágia, a brit okos tudósok által sem ismert jelenség, amikor a nő úgy fog rád tekinteni mint egy barátra..


Szóval ha ezt betartod, túl fog lépni rajtad, bízz bennem ez eddig mindig bevált!:D

2013. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ülj le és beszélj vele, mondd meg, hogy soha többé nem lesztek együtt, próbáljon meg továbblépni.
2013. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mond azt hogy meleg vagy :D
2013. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nah ezek jók! :D köszi... Nem tudom melyikkel kezdjem... Talán vegyítem... a figyelmes, napjáról kérdezős homo leszek :D
2013. júl. 15. 00:18
 7/7 A kérdező kommentje:

valamiért nem akarom neki azt mondani h én nem akarok vele beszélni többé... mhh... nem tudom miért. Talán nem akarom h még jobban leromboljam az önbizalmát ezzel... Nem akarok neki túl nagy fájdalmat okozni már annyi mindent elviselt tőlem h le a kalappal... Ennyire soha nem fog így szeretni senki és így kiállni mellettem mint ahogy Ő tette... :D Huu h mennyi mindent vágtam a fejéhez már h elérjem vele h elfelejtsen... De hát mit tegyek ha én egyszer nem érezek "úgy" iránta :/


De lehet mégis az lenne a legjobb ha megmondanám neki ennyi volt... Csak ne akarjon öngyilkos lenni.

2013. júl. 15. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!