Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek ha magányosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek ha magányosnak érzitek magatokat? Sikerül elűzni valamivel ezt az érzést? Magány, szeretet hiány?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran érzem így magam. Pedig valójában nincs okom rá. Sokan szeretnek, sosem vagyok egyedül, nagy családban élek. Vannak barátaim, igaz, Barátom nincs, és azt hiszem ez lehet az oka mindennek. Alapjába véve mosolygós, boldog lány vagyok, de az elmúlt időben sokszor érzem magam lehangoltnak, magányosnak.

Akik voltak már hasonló helyzetben, hogy sikerült kimászni?


18/L



2013. júl. 14. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Rockzene, Amnesia, egy két barát.

Sunset voltam.

2013. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én alapvetően ilyen típus vagyok. Még ha volt barátnőm, akkor is sokat agyalgattam. Mindig. Eleve nincs is sok barátom. Pedig nagyon kommunikatív egyén vagyok. Nem teszek semmit ilyenkor, csak leírom az érzéseimet, mert én nekem igényem van elmerülni a mélységekben. Nem mindig a csili vili világ van előtérben.
2013. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 B.E.T.T.Y válasza:
és ezt miért kötődik a szerelem, szex kategóriába?
2013. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Befekszem az ágyba, ölembe veszem a laptopot, feljövök GYIK-re, közben eszek egy kebabot.

A GYIK mindig megnevettet, eltereli a figyelmem.

2013. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sehogy én is így érzek :(
2013. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kondiba ölöm bele a bánatom :/ 21f
2013. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A magányt nem a körülöttünk lévő emberek száma hanem a velük való kapcsolat erőssége határozza meg.


Nem állt be változás mostanában nálad?


Én nem tudok jó gyógyírt rá,az biztos hogy a beletörődés nem a jó út,én már benne vagyok.

2013. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keresd mások társaságát,fontos hogy add ki az őszinte érzéseid nekik,beszélj meg minden fontosat velük.
2013. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így érzek ahogy te leírtad még nem találtam rá megoldást sajna:(

18/L

2013. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7# Jó kapcsolatom van az emberekkel, családommal barátaimmal. Változás meg hát... erre személyes okokból annyit mondanék, hogy ez elmúlt másfél évben folyamatosan, minden változik körülöttem.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. júl. 14. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!