Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményezhetek? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap megismerkedtem egy sráccal, aki nagyon bejött. Társasággal voltunk és csak futólag találkoztunk az ő társaságával, akik közül pár embert ismerek, de őt eddig nem láttam. Kb. fél-1 órát voltunk velük kicsit beszélgettünk, de kellemetlen volt, mert én egy olyan valakivel voltam, aki eléggé hajt rám, úgyhogy őt nem akartam megbántani, hogy ott előtte leállok flörtölni valaki mással. Ma megtudtam egyik közös ismerősünktől, hogy tegnap este mondta neki, hogy szép vagyok, tetszem neki. Ma bejelöltem ismerősnek facebook-on, visszaigazolta, fönt volt, de nem írt rám. Valamit léphetek szerintetek az ügyben vagy várjak türelmesen?
2013. júl. 14. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
írj neki ;)
2013. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem léphetsz. Nekem semmi bajom azzal, ha a lány kezdeményez. Sok srác olyan béndzsa néha, hogy nem mer lépni, pedig kölcsönös a "tetszés". Még mindig jobb, ha te lépsz, mintha senki se tenne semmit.
2013. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!