Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy lány, de el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lány, de el kell engednem, mert sosem lesz boldog mellettem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem tőlem sosem fogja megkapni azt a szeretet, amit érdemel. Nem tudom neki megadni azt, amit érdemel. Bármennyire is nehéz, el akarom engedni, mert jobbat érdemel.
2013. júl. 12. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez baromi rossz szöveg...így hogy akarsz csajt bármikor is?! Amúgy meg mért nem kaphatná meg tőled, illetve honnan tudod, hogy neki mi elég, és mit érdemel?! Szerintem csak sajnáltatod magad, és legbelül azt várod, hogy veled marad a lúzer szöveged után, mert megsajnál...
2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tervezem, hogy ezt elmondom neki.
2013. júl. 12. 13:05
 3/14 anonim ***** válasza:
akkor mit mondasz?
2013. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad!Így soha nem lesz csajod.Gyúrjál önbizalomra.
2013. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

különben meg ha szereted és eldobod,jó hül*e vagy.

vagy nem vagy szerelmes? vagy mi a gond?

2013. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A gond? Én magam.
2013. júl. 12. 13:18
 7/14 anonim ***** válasza:
kifejthetnéd, érdekelne
2013. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

akk engedd el...


vagy pedig változz meg.

2013. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyu, van egy lány, akit nagyon szeretsz, és aki viszont szeret. Mégis mi a baj? Ha így gondolkodsz, az azt jelenti, hogy szereted, és becsülöd. Mi kéne még neki? Talán nincs elég pénzed, vagy kicsi a f...? (amik ezen az oldalon a legfőbb gondok szoktak lenni) Ugyan már, ha szereted, akkor csak az számít! Ne legyél már idióta, ezzel lehet nagyobbb kárt teszel benne, mint ha vele maradsz..
2013. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy az a gondod hogy azt gondolod csóró vagy.De hidd el vannak még rendes csajok akiknek nem minden a pénz,és elég ha tökös belevaló srác vagy.Hidd el vannak csajok akiknak még manapság is fontosabb ez mint a pénz.
2013. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!