Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy terhes vagyok, de nagyon félek a szüléstől, ezért nem szeretném megtartani, ez elég indok az orvosnál? N21

Figyelt kérdés
Vagy nem is kell megindokolni?

2013. júl. 10. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy meg kellene indokolni.
2013. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
az abortusz "veszélyesebb". a szülést javasolnám. az sikerélmény is, az abortusz meg csak trauma és lehet, káros hatása is van a szervezetedre. a szülésnek kevésbé.
2013. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy meg kell indokolni, de arról nincs szó, hogy amiatt ne vetethetné el valaki, mert nem elég nyomós az indok. Egyszerűen el fog beszélgetni veled az orvos.
2013. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Indokolni bárhogy indokolhatsz,de javasolnám,hogy inkább a babára mondd,hogy nem állsz készen rá és nem tudnád megadni neki azt,amire szüksége lenne... Ez nyomósabb érv,és senki se fog utána járni,mert ha te nem akarsz anya lenni,akkor el van döntve,és ezt tiszteletben tartják.


Ha viszont csak a szülés miatt nem akarod,csomó alternatívát ajánl majd fel,és mellékesen mondom én is,hogy ha csak a szüléstől való félelem a baj,és magát a babát szeretnéd,akkor ne csinálj abortuszt.:) Rengeteg megoldás van már rá,hogy kevésbé fájjon,előbb is bemehetsz a kórházba,hogy akkor induljon meg a szülés,mikor bent vagy,hogy jó kezekben legyél az első perctől,szerintem egy kis élet megéri azt a pár órát(ami a mai eszközöket tekintve egyáltalán nem olyan rémes)


Gondold át alaposan,és a tényleg nem akarod,akkor mondd meg maximum a dokinak,hogy így lenne jobb.

2013. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fcsenike válasza:
90%
Ha nem akarsz anya lenni, inkább mond azt... Nem hiszem el, hogy ha valaki szereti a gyerekeket és babát akar vagy becsúszott, akkor azért vetetné el, mert "fél a szüléstől". Már bocs, de mindenki fél szerintem még is mindenki meg tudja csinálni...Az élet része. Szerintem ne ilyen hülye dumával menj a beszélgetésre. Ja és az abortusztól nem félsz??
2013. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tudod, mások összetennék a kezeiket, ha végre félhetnének a szüléstől. Ilyen buta kifogást én még sosem hallottam... Mindenki fél a szüléstől, ez természetes, főleg az első babánál, hisz fogalmad sincs, valóban mire számíts. Ha csak azt hallod meg, hogy fájdalmas, vagy hosszadalmas, persze, hogy félsz. A világon a legcsodálatosabb dolog!!!! A félelmed pedig a várandósság előrehaladtával elmúlik. Az utolsó hetekben már inkább várni fogod, hogy túl legyél rajta, amikor pedig ott vagy, a legutolsó gondolatod sem lesz a félelem!!!!

Csak emiatt NE dobd el a gyermekedet!!!!

2013. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van,egyenlőre tényleg úgy néz ki,hogy terhes vagyok,néztem babákról ultrahangot,stb,meg hogy már 12 hetesen mennyire emberi,hát,nem akarom megölni:(anyagilag a szüleim tudnak segyteni
2013. júl. 11. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
A szülés annyira nem rossz mint gondolod persze fáj de végig arra gondolsz hogy meglesz a babád és ez segít. ez nem olyan fájdalom aminek a végén valami rossz történik mintha beteg lennél. és rengeteg fajta fájdalomcsillapítás létezik. tartsd meg a babát az abortusz veszélyes és lelkileg is ki fog készíteni.
2013. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!