Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen tényleg 'gáz' egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen tényleg 'gáz' egy 19 éves lánnyal randizni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem az, miért lenne az?
2013. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb gáz,álmodsz kis herceg, Irány a disco
2013. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De gáz, hogy 19 évessel randizol, választottál volna 14-15 évest! manapság az a menő!
2013. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lakatos Facebook ***** válasza:
7 év még nem a világ, bár arra kíváncsi lennék mit látsz egy 19 éves csajba 26 évesen azon kívül, hogy mondjuk jól néz ki? Ez most halál komoly kérdés, mert ha erre tudsz válaszolni akkor a kérdés értelmetlen, mert minek érdekel akkor mások véleménye? Persze az megint más, ha csak a teste kell, az max erkölcsileg egy kicsit gáz, de legalább elrajkodhatsz vele a haveroknak XD Összességébe nézve neked nem gáz, max neki lehet gáz, ha a második eset áll fenn.
2013. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért ne láthatna valamit egy 19 éves lányban? Ő talán nem lehet komoly és érettebb a koránál? Nem minden 19 éves lány bulizós és komolytalan.

Ha a másik oldalról közelítjük meg, akkor pedig egy 26 éves pasi is lehet egy 19 éves pasi szintjén.

Szóval nem gáz, ha randiznak, ha nem illenek össze, akkor úgyis szétmennek egy idő után.

20/L

2013. júl. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lakatos Facebook ***** válasza:

Most nem olvastad végig a válaszom, vagy csak nem tudod dekódolni? Senki nem mondta, hogy nem láthat, én azt kérdeztem, hogy MIT!! Utana pedig az, hogy "mert ha erre tudsz válaszolni

akkor a kérdés értelmetlen, mert minek érdekel

akkor mások véleménye?" pedig azt jelenti, hogy ha mégis talál ilyen dolgot, akkor nem gáz, mert lehet van esély rá, hogy egy boldog párkapcsolat születhet belőle és akkor nem kell azzal foglalkozni, hogy gáz-e, vagy nem. Ami, meg magát ezt a kérdést, illeti úgy gondolom, ilyen korkül.-nél lehet helytálló. Remélem így már érthető.

2013. júl. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak leírtam a véleményemet, ahogy te is. Nem csak neked szólt, amit írtam, hanem úgy összességében, hogy nem feltétlenül a kor a meghatározó egy kapcsolatban, hanem az érettség.

De elnézést, ha magadra vetted, késő van már : )

2013. júl. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!