Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elutasítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elutasítanátok egy fiút, csak mert rövid haja van?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy nagyon gyorsan zsírosodik a hajam.Pl. hétfő reggel megmosom és szerda reggelre már ilyen teljesen formátlan,zsíros kupac lesz belőle.Megmosni,szárítani fél óra, a sapka szétnyomja stb..ezért levágatom mindig elég rövidre,kb 1-3 centisre.

Sajnos közel sem áll olyan jól,mint a hosszú haj.

Szóval lányok,elutasítanátok csak ezért egy pasit? Amúgy magas vagyok,sportos,átlag fejű,nagyjából normális.

17/F


2013. júl. 5. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nem, jó a rövid haj

amúgy a sapka és a sok fésűlás nem tesz jót neki, ha van olyan otthon vagy nem mennél sehova, bírd ki 1 hétig ne mossál hajat, minél rövidebb idő telik el a két hajmosás között, annál zsírosabb lesz, a hajnak is van öntisztulása, ha akarod kipróbálod N

2013. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De hogy is,nekem tetszik is(ha jól áll meg minden):))) 16/l
2013. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogyne! A pasik 90%-nak 3 cm-nél hosszabb haja van....

Hol élsz te???

2013. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Amikor hosszú hajad volt mennyire volt hosszú?

Nekem a hosszú hajú srácok jönnek be inkább,mondjuk én egy rocker lány vagyok :D De azért vannak kivételek,mert nem a haja a legfontosabb... Barátomnak sincs annyira hosszú haja,de mindig b*asztatom ,hogy növessze meg :D és rávettem

2013. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14-es:Kb 5-6 centi volt a hajam,csak elég sűrű,ezért hosszabbnak tűnt.


Ezt az öntisztulós dolgot nem próbálom ki,mert hogy nézek ki amíg megtisztul?:D

Így nem megyek az uctára..

2013. júl. 5. 13:02
 16/19 anonim ***** válasza:

Pont azért írta a válaszoló, hogy ha otthon vagy egy hétig mondjuk. Most szünet van, gondolom leszel otthon egy darabig.

Amúgy zsíros hajra nem jó a sapka, az csak ront a helyzeten.

2013. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Newm nagyon vagyok csak itthon egy hétig.Van nyaralás táborok,meg itthon is megyek moziba esetleg buliba..

Sapkát azt ilyen sildeset kell néha hordani nyáron.

Meg ha már télen hideg van,akkor kötöttet.

2013. júl. 5. 13:19
 18/19 anonim ***** válasza:
hetes: én ugyanezt csinálom, a barátnőm mindig csesztet, én meg lusta vagyok elmenni, pedig én is jobban szeretem a rövidet:'D
2013. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én erre csak azt mondom hogy inkább legyen egy férfinek rövid haja mint a manapság "megszokott" ecset frizura... Azt ki nem állhatom az olyan pávás :D Szal sztem maradj a rövid hajnál! 14/F
2013. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!