Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, ha egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, ha egy lány? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

-Szereti a videójátékokat

-Szereti a sört

-Nem szeret szoknyát hordani (még nyáron is csak farmer forrónadrág jöhet szóba)


Egyébként csajos és igényes, csak vannak ilyen "furcsaságai".



19/L


2013. júl. 2. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem furcsaságok, semmi gond velük :)
2013. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
mért lenne furcsa ezért :O?
2013. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is ilyen vagyok, kivétel a szoknya. Imádom:P
2013. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább csak jó pont... Nem pedig furcsaság :))
2013. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem furcsa, csak nőietlen. Barátnőnek nem kellene ilyen semmilyen esetre sem.
2013. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)


Ami véletlenül kimaradt: metalt hallgatok.

Főleg folk/pagan, gothic, symphonic, black, metalcore, trash, death

2013. júl. 2. 20:03
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem furcsa...én pl. azért nem hordok szoknyát mert nem illik valahogy hozzám, inkább mininaci, sörből csak a nagyon sötétet szeretem és végigvittem a diablo 2-t vagy 5X....
2013. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Az is megvan.

Meg a sportimádat:D

Ez egyáltalán nem nőietlen. Csak emberi dolog, ki mit szeret. Egy férfi, aki nem iszik, nem néz focit, nem vágják rá rögtön, h bzi..

2013. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Az 5-sel értek egyet. Sörözni meg videójátékozni a haverokkal is tudok, barátnőnek egy nőies nőt választanék.
2013. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne lehet nőies? Attól hogy nem J.B.-t hallgatunk, még lehetünk csinosak, ápoltak.

Meg se mondaná senki, hogy a virágos felsőmbe, fehér kis-szoknyámban, balerinacipőmben, a zöld kis fülesemmel, hogy ki vagyok. Pláne hogy belőle Rammstein szól. Meg hogy épp azért fáj a kezem, mert tegnap elszaladt velem a ló, és 5 órán át lőttem cod2-be.

Ugyanúgy adok magamra nem vagyok bunkó, csinálom a házimunkát, mint egy nő, csak ha a barátommal megyünk valahova, nem cappy-t kérek, hanem egy sört. Ennyi...-.-

2013. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!