Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti megijednétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megijednétek, ha egy nálatok 10 centivel magasabb lány szeretne közeledni hozzátok?

Figyelt kérdés

Borzasztóan tetszik egy srác, úgy érzem én sem vagyok közömbös a számára, csak kerülgetjük egymást. Néha úgy érzem őt is zavarba hozza, hogy magasabb vagyok nála ennyivel. Pl. sokkal bátrabb, ha úgy beszélgetünk, hogy én ülök ő meg áll.:P

Már annyira megölelném, megpuszilnám.. viszont én is aggódom, hogy nem érinti-e furán, hogy nekem le kell hajolnom. Illetve ez az ölelés is vajon hogy nézne ki.. ő áll lábujjhegyre, én meg beterítem a magasból?

Nem tudom, ha látszólag van is kölcsönös szimpátia lehet, hogy testi közeledéssel mégis megijeszteném?


2013. júl. 2. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem számít a magasság, szexuáld meg
2013. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem zavarna :)

De ilyenkor a járda,meg a lépcső nagy segítség :D

2013. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez aranyos!:) Sajnos nem áll mindig kéznél járda szegély vagy lépcső! Gondolom csak az első lépés nehéz, illetve furcsa.. de valamiért attól tartok, hogy megijesztem.
2013. júl. 2. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak nem :)

Szerintem ha magatokkal tudtok törődni és nem mások véleményével,akkor semmi akadálya nem lehet :)

2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt jó hallani!:)
2013. júl. 2. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, hogy egy 10 centivel magasabb nővel (192 cm-sel) létesíthetnék kapcsolatot, elsőre durva elképzelni. :D

Én viszont sokakkal ellentétben azt preferálom, ha nő minél magasabb, úgyhogy miért ne? Én keménykötésű vagyok, amíg karcsú és nem egy hústorony szerintem ez nem rúgná fel a nemi szerepeket. Bár számíthatná rá, hogy nem sokat sétálnánk emberek között, inkább a magányos szabadban, elkerülve az 1024 csodálkozó szempárt. :D

Ha nem vagy nagydarab ő pedig zömökebb testalkatú, szerintem egy próbát megér.

2013. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már egy velem egymagas lánnyal is fura volt, hogy magasabban van a válla, a keze.. Én fogtam az ő kezét...ajj
2013. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A testmagasság egy aodtt szám. Szerintem nem ettől függ, hogy két ember egymásnak szimpatikus, vagy sem! Ne ez legyen az elsődleges szempont, ha valóban tetszik és vonzódsz hozzá! Adj neki jelet! :)

Személy szerint nem fordult még velem elő, hogy a nő volt magasabb, mivel 195 cm magas vagyok! :) Természetesen a magas nők ellen sincs kifogásom, de eddig többször alakult úgy, hogy - valószínűleg az ellentétek vonzása elv alapján - több bartánőm és párom is jóval alacsonyabb volt nálam, sőt 160-170 cm közötti magasak voltak...:) 35/F

2014. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!