Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éves vagyok és van spermám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves vagyok és van spermám de inkább csak 1kis hab félének tünik 10cm lehet ciki nembaj és szőrös korán érő vagyok? Normális?

Figyelt kérdés
ma és tegnap előtt kivertem de csak habszerüség volt
2013. jún. 28. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

10 éves vagy? esetleg értelmi szintedet illetőleg


nagyon nem poén

2013. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk.

A 10 éveseknek ágyban a helyük már ilyenkor.

2013. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normalis :D en 9evesen vertem eloszor es akkor meg spermam se volt
2013. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejszínhab, tedd anyád/apád kávéjába...
2013. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
menj fogj egy konyhakést és vágd le, utána jó lesz, mindenki így csinálja hidd el
2013. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 10évesen azt sen tudtam hogy mi az a mobiltelefon. 14voltam mikor vettem eggyet magamnak, de akkor sem volt mindenkinek. Nem még arról irkálni neten, hogy hogy habzik... Na én biztosan nem engedem oda a gyerekemet majd a nethez pont emiatt.


23/f

2013. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!