Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasim a mellemet és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim a mellemet és a fenekemet időnként megérinti, akkor szépnek tartja a "formáimat"? Vagy talán csak átlagosnak? Lehetséges, hogy véletlenül érint meg?

Figyelt kérdés
14L vagyok
2013. jún. 20. 15:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az #5 lényege is, csak diplomatikusabban fogalmaztam :)
2013. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem küldök senkinek képet a testemről, nem kérek több hasonló jellegű üzenetet!
2013. jún. 20. 15:32
 13/16 A kérdező kommentje:

11., igaz, csak azt nem tudtam, hogy úgy értelmezzem-e, hogy

-nem szoktam NŐI MELLEKET véletlenül fogdosni

vagy

-nem szoktam női melleket VÉLETLENÜL fogdosni

2013. jún. 20. 15:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Gondolkozzál már...14 éves vagy..leüvöltenéd,ha odatenné a kezét?

Minek van pasid,ha leüvöltenéd a fejét??

Majd ha szexelni akar mit fogsz csinálni? Leharapod a p.öcsét? Istenem.........

2013. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, leüvöltöm. Nem harapom le, leüvöltöm.
2013. jún. 20. 22:51
 16/16 anonim ***** válasza:
El kell,hogy szomorítsalak akkor,mert előbb utóbb le akar majd veled feküdni..mert attól hogy te nem akarod,attól ő akarni fogja..úgy meg semmi értelme a dolognak,ha te irányítod,és nem hagysz egy kapcsolatot kibontakozni..ha kislány vagy még hozzá,akkor meg ne üvöltsél ..mert tök természetes,ha már a barátnője vagy,hogy tapogatni fog itt-ott...
2013. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!