Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátom a pasit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátom a pasit, aki tetszik, remeg a lábam, dobog ezerrel a szivem, sima tetszésnél nincs így, szerelem lehet? Vagy ti minek neveznétek?

Figyelt kérdés
Alig ismerem az illetőt!

2013. jún. 14. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
simán igulsz. nekem is volt olyannál, aki nem tetszett.
2013. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak izgulsz. Én most vizsgaidőszakban érzem ezt gyakran. Aztán nem hiszem, hogy szerelmes lennék a művészettörténet-tanáromba... 21f
2013. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem sima tetszés akkor nagyon tetszés. Én nem hiszek az első látásra szerelemben.
2013. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az irodalom tanárom volt olyan. Meg általánosba az angol tanár.
2013. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszelgetni? Vagy csak latasbol alakult ki a vonzalom?
2013. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is nemrég fejeztem be a vizsgámiat,persze nagyon izgultam,de ez másfajta izgulás,furán hangzik,de kellemesnek nevezném!Hát szerelem tényleg nem lehet,még nem dumáltam a pasival,2-3éve ismerem,de nem érdekelt,egészen fél évvel ezelőttig!Hírtelen elkezdett érdekelni,magam sem értem!
2013. jún. 15. 00:04
 7/12 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják hogy: szerelem első látásra
2013. jún. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyszer jönni akart dumálni,de mégis úgy hozta a helyzet,hogy nem jött össze a beszélgetés!Néha pillogot oldalra felém,nem feltünően,bár lehet csak bebeszélem magamnak!Úgy hozta az élet,hogy már ritkán láthatom,közvetlen kapcsolatba elég nehezen tudnék vele kerülni!Azért figyelem,hátha látom,csak félek,hogy le se sz@rna,bár elég közvetlen pasi,és nagyon magabiztos is
2013. jún. 15. 00:09
 9/12 anonim ***** válasza:
csodálatos az emberi test. Multkor szembe találkoztam egy meglehetosen csinos lánnyal és a szivem a torkomban vert furcsa érzés volt.. izgatott lettem pedig nem is ismertem. létezik első benyomás biutps az volt. ugye milyen jò érzés?Izgalom szenvedély:)
2013. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem azért tetszett meg mert,hú de jó pasi,jó persze hely,de nekem ahhoz,hogy megtetszen igazán valaki,nem elég a külső!Láttam hogy beszél másokkal,hogy viselkedik,stb,ezt szerettem meg benne!
2013. jún. 15. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!