Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan azt írjátok, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt írjátok, hogy ne legyen túl izmos de látszódjon rajta na most ez mit takar, Vin Dieselt vagy mit? (lányok)

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez semmi.: DSemmi formájuk nincs ezeknek. lol, kemény. Tisztába kéne lenni az izom fogalmával csajok:D Ezeken semmi nincs
2009. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ez például már nagyon sok,nekem nagyon NEM tetszik:


[link]


[link]

2009. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
tisztába vagyunk, de fogjátok fel, h. nekünk nem az tetszik ami nektek, ti ezthiszitek az milyen szép, én pl atermészeteset szeretem, ne legyen azért macis, de izmos sem csak 1 kicsit a karja meg a hasa de épphogy:) nekem pl az a tökéletes és emberi
2009. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát ja, innen látszik ki nem sporttól.

Tudod, te mennyi meló van egy olyanba ami nem tetszik neked!? Azt hiszitek olyan könnyű megformálni magad, pedig nem , ez évekbe telik meg genetika, mindenkinek izmos pasi kell, de válogat is hogy mien. gyúrjál, eddzél te annyit, és megtudod mit kell érte szenvedni.

2009. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát az első amit most adtál téleg túl izmos de Daniel Craig-el vagy mi a neve semmi baj nincs sztem egyáltalán nem túledzett ^^
2009. okt. 9. 22:53
 16/21 anonim ***** válasza:

Huh akkor nemtom miér szeretnek megbámulni a csajok,ha elvileg nem szeretik az izmosat,és most nem nagyképűségből írom,88kg 44-as kar,vastag combok,széles váll és mellkas.

Imádom ezt a sportot,az életem része lett.

2009. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy azért néznek, mert tetszik amit látnak, csak nem sűrűn látnak olyat
2009. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

najóvan azér van különbség az első belinkelt gebe között, meg ezek a kispárnák között. a 2 között a jó. de azaz első gebe az semmiképp sem. azér látszódjon már h van izma...

24L

2009. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én elhiszem mennyi munka van vele...csak azt nem értem minek?

nekem nem tetszik ennyi...

akkor meg nem fog érdekelni mennyi munka volt vele ha 1Xviszsataszitó...:S

kül mielőtt leszolnál lány vagyok de én is sporolok 10éve lovaglás és nyár óta hegyet mászok minden héten...csak h ne jöjjön az h nem csinálok semmit:)

2009. okt. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:21

Az, hogy megbámulnak, nem jelenti, hogy szeretni is fognak... A helyzet, hogy a magadfajta jobban el van telve magától, mint amennyire normális lenne. Vagy csak annyira hülyén nézel ki, hogy azért már büntetni sem lehet, csak csodálni, így megbámulnak...:D

Engem is minden nap megbámulnak, bár azért, mert tele van tetolválva a nyakam. A bámulás oka közel sem a "hűűűűűűűűűűűűűűűűű"

2009. okt. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!