Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc szerelmes idézeted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kedvenc szerelmes idézeted?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 18:19
1 2 3
 1/22 escrogar ***** válasza:
100%

De nyüzsgõ s áradó vagy bennem, mint a lét,

és néha meg olyan, oly biztos és örök,

mint kõben a megkövesült csigaház.


Radnóti - Tétova óda

2009. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez:


Mért kell a víz? Hogy legyen élet. Mért kell a csillag? Hogy legyenek fények. Mért kell a határ? Hogy ne legyen végtelen. Mért kellessz te? Hogy szép legyen az életem.

2009. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
" Bármerre visz a sors, bármerre sodor az Élet, nem sírnék utánad, de meghalnék Érted. "
2009. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
"Van, hogy eljön az a pont, hogy egyszerűen csak szerelmes vagy valakibe. Nem azért, mert az a valaki jó vagy rossz, nem azért, mert valamilyen. Egyszerűen csak szereted. És még csak azt sem jelenti, hogy onnantól fogva ásó, kapa, nagyharang. Ahogy azt sem, hogy soha nem fogjátok megbántani egymást. Egyszerűen azt jelenti, hogy szerelmes vagy, szereted szívedből. Néha azért, amilyen, néha pont annak ellenére. És tudod, hogy az a valaki is szeret téged, néha azért, aki vagy, néha meg pont annak ellenére." /Laurell Kaye Hamilton/
2009. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

"Ne sírj,mert vége lett.Örülj,hogy megtörtént."

Egyszer olvastam idézeteket és ez megfogott,azóta tetszik és kész(:

14/L

2009. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Szar az élet, de meghalni félek, mert van egy hülye, akiért ékel!!:D:D Nekem ez tetszik a legjobban:D De tényleg!!


17/f

2009. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Talán semmi nincs szebb a világon, mint találni egy embert, akinek a lelkébe nyugodtan tehetjük szívünk titkait, akiben bízunk, akinek kedves arca elűzi lelkünk bánatát, akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak és nagyon boldogok legyünk."

:)

2009. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt kacagnánk,végső búcsút intve,

Meghalnánk együtt,egymást istenítve.


Meghalnánk,mondván: Bűn és szenny az élet,

Ketten voltunk csak tiszták,hófehérek."


Ady Endre

2009. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
"A szerelem nem abból áll, hogy bámuljuk egymást, hanem hogy ugyanabba az irányba nézünk kifelé." - Antoine de Saint-Exupery
2009. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer majd elmúlik, s begyógyul a seb, de a csókot mi szánkon égett, feledni nem lehet"


"Csak az kedves nekünk igazán, amit féltünk elveszíteni."


"Nem tudjuk kimondani. Szerelmes vagyok, nem eszem, nem alszom, elvarázsolt állapotban élek, szárnyalok a boldogságtól, öngyilkos akarok lenni, megszépülök, lefogyok, olyan vagyok, mint egy őrült - s azt mondom a kedvesemnek: "Szeretlek!" ... Mi ez?! ... Mi az, hogy "szeretlek"? Hol van ez a szó, ahhoz képest, amit élek? Sehol! Méltatlan a valósághoz! ... Nem kellett volna kimondani! Nem kevesebbet mondtam vele, hanem valami egészen mást! Semmit. Azt kellett volna mondani, hogy őrült vagyok, benned akarok élni, fáj, ha nem látlak, félek tőled, egyszerre vagyok kétségbeesett, alázatos, hatalmas, rémült, boldog, nyomorult... A sejtjeim szomjaznak rád... Azonnal meg akarok halni, és örökké akarok élni veled!... De hol jön ehhez a szó, hogy "szeretlek"?!... Ami a lélekben egy egész világ, az kimondva egy kopott, értéktelen jel. És ez minden nagy élményünkkel így van. Elmondhatatlanok."

2009. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!